SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gaspari Nutrition - Novedex XT

temat działu:

Gaspari Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85297

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
na kazdego odzialuje w taki sam sposob, bo sklad w kazdej butli jest taki sam
na twoim miejscu ja bym sie raczej zastanowil nad wazniejszymi czynnikami bo 7 lat treningu i 37 w witce to na silce chyba tylko na skakance skaczesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
jak bys uwaznie czytal to z przerwami i chyba twoja odpowiedz sie mija z tematem bo chodzi o opinie na temat suplementu a nie forumowiczow,a co do moich obwodow to mi pasuja a tobie nie musza,nie kazdy chce wygladac jak pudzian i niewiadomo ile miec w lapie,ja cwicze z ciezarami bo to lubie i sprawia mi to przyjemnosc,nie robie masy,nie robie tego dla osiagów ale dla ciebie Biernol chyba wazniejsze sa wymiary,wlasnie przez takie wypowiedzi odechciewa sie czlowiekowi pisac wlasnych odczuc na temat branych suplementow,szkoda czasu..."na kazdego odzialuje w taki sam sposob" to szerokie pojecie,fakt oddzialowuje na kazdego ale bardziej lub mniej,prosty przyklad alkohol na kazdego dziala w pewien sposob ale jeden wypije 4 piwa i dopiero zaczyna mu szumic a inny wypije 2 i bedzie zygał, ja wziolem jedno opakowanie novedexsa i nie bylem zadowolony,to moja subiektywna opinia i mam do niej prawo! A ze na ciebie dziala ok,napisz ze jest dobry ktos przeczyta podsumuje ze wiecej jest wypowiedzi ze dobry i jak bedzie chcial to kupi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
A co do silki to nie chodze Cwicze w domu i skakanki niestety nie posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2596
Biernol -kolo cwiczy tyle lat i ma taki obwod ,ale to nie znaczy ze ma spieprzony trening i gowniana diete, moze byc ok z jednym i drugim ale wlasnie o to chodzi - genetyka lipna a suplementy sa jakie są, jest ich całe mnóstwo a tak naprawde g**** dają, są szalenie drogie i szalenie przereklamowane. Wymiencie mi JEDEN suplement, o ktorym KAZDY powie, ze jest w 100 procentach anaboliczny i dziala na kazdego. Tylko nie wyskakujcie mi tu z kreatyną, bo wiadomo ze ona dodaje siły, pompuje wodę itp. ale zaden z niej anabolik, nie ma wpływu na synteze miesni.To samo z bialkiem serwatkowym. Dla naturalnego kulturysty 43 w lapie to juz jest swietny wynik i praktycznie granica naturalnych mozliwosci organizmu. Moze Ty masz dobra genetyke, ale kolega takowej nie ma i jako ze sie nie koksuje to chocby nie wiadomo jak mial dobry trening i diete i ile supli zjadal to i tak nie urosnie.Wiec nie zakladaj od razu, ze jesli ktos ma slabe wyniki, to robi cos zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
wreście jest - tanio za 99 zł

:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 680 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17434
dziala jak nalezy polecam kazdemu jako dodatek na PCT

C'est la vie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2489
ok tylko ile wystarczy?pisze ze najlepiej 2-4 tabsy przed snem i stosowac od 4 do 8 tygodni czyli przynajmniej 2 opakowania?a wy jak braliście po cyklonie czy w trakcie?pozdro

Zmieniony przez - Bilu lwo w dniu 2009-03-02 19:07:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
2kapsy działają cacy ....co nieznaczy ,że 4 niezadziałały by lepiej

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 553
no dobra panowiue widzie tu spory w doktrynie;) ale do rzeczy opłaca sie lyknac ten novedex? czy nie daje on cos? efekty jakies? bo z tych wypowiedzi ciezko cos wywnioskowac ujmijcie to w kilku pozadnych zdaniach bo nie wiem czy kupowac czy nuie.

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie a czy miesiac po pct mozna zarzucic novedex ? ( problemy z libido )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gaspari Nutrition - Halodrol-50

Następny temat

Gaspari Nutrition - Size ON

WHEY premium