SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Garda w kickboxingu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Pytałem go po treningu i mi wytłumaczył tak jak pisałem. Ale miał mało czasu bo 2 grupa lada moment miała się pojawić. Ale w sumie skoro w trakcie treningu nie miał do mnie zastrzeżeń to może nie było źle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
garda nie jest zbyt skomplikowana- co innego automatyczna pamięć o niej:)
najlepsza garda jest taka, która sprawi,że Ty nie dostaniesz, a będziesz mógł dowolnie wyprowadzać z niej ciosy:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ok, poczekam do poniedziałku - do następnego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Bardziej przejmujesz się zdaniem jakiegoś treningowego pajaca który się śmieje, niż zdaniem trenera który ci mówi że jest ok?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Trener nie miał zastrzeżeń jedynie, może nie zauważył wszystkiego. Na wszelki wypadek podszedłem do niego potem i się spytałem, otrzymałem odpowiedź. W poniedziałek się dopytam czy jest ok wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Tzn wiesz, jeśli dopiero zaczynasz,to miej na uwadze to, że czasem trenerzy - w przypadku początkujących - zezwalają na "półśrodki". Zrobisz jakoś pokracznie, ale jest lepiej niż wcześniej, i słyszysz "dobrze! dobrze!". Na wypadek gdyby trafił się taki dumny cotonieon albo po prostu ktoś kto bardzo źle znosi krytykę. Zapytaj się trenera, powiedz że chciałbyś się skupić na trzymaniu gardy, tak by absolutnie nikt nie mógł się do niej przyczepić.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
pewnie jak będziesz wiedział jak trzymać garde i pojawi się problem że nie będziesz zmieniał ułożenia gardy nawet o milimetr będziesz chciał się dowiedzieć jak czarować łapkami.No bo jak będziesz trzymał sztywno garde tak jakby ręce zamrozić to i tak będą cię trafiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
100% racji. Ale myślę że początkujący powinien skupić się na trzymaniu standardowej podstawowej w 100%ach zasadniczej sztywnen gardy i uczyć się z niej wyprowadzać ciosy. Jak się trochę ogarnie i poczuje pewniej, to samo z siebie przyjdzie to o czym mówisz (a raczej minie to przed czym przestrzegasz).

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie chodzi o znoszenie krytyki lub nie. Każdy krok w kierunku perfekcji to dobry krok, nawet jeśli na początku drogi. Jeśli ktoś miał ręce zawsze na klacie a teraz nagle trzyma je przy twarzy to przecież krok milowy godny pochwały

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
najlepsza garda to ta ktora stosuje chuck liddel
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kaski do kick boxingu firmy top ten

Następny temat

ART- MASAŻ W SPORTACH WALKI- zwłaszcza chwytanych:)

WHEY premium