SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gala Extreme Cage 2 - wyniki str5

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
Właśnie tamte są za dobrej jakość . Zajmują po 2-3MB, dzisiaj na trening je przyniosę.Muszę najpierw zmniejszyć w nich rozdzielczość i jakąś kompresje dać. Spakuje też część i wrzucę na rapida,tylko jest ich ponad 400 MB, po selekcji ok 200, a ja na uploadzie mam max 16KB, więc wstawię je wieczorem. Chyba że masz lepsze łącze to Ty wyślesz i podasz linka. Zgrać CI film z gali i fotki na DVD?
Wrzucę z UX wszystkie walki, ale mam je na razie jednym pliku, który zajmuje 700 MB, muszę go podzielić, jakimś programem. Może macie jakieś pomysły, bo się nigdy tym nie bawiłem?

Zmieniony przez - szuwar333 w dniu 2006-11-24 16:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Chodzilo mi o to, ze duzo rozmazanych jest
Pawel ma mi dzisiaj dac plytke ze zdjeciami i filmami, moze z 3-4 wrzuce. Zobaczymy jeszcze jak ze strona xcage pojdzie, bo tam tez pzeciez ma wszystko trafić.

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9396
Dzisiaj dostaniemy hasła dostępu do stronki. Tam może umieścimy.
Nie Paweł tylko ja CI mam dać płyty, bo wczoraj dostałem . Jakiego programu do obróbki filmów używasz?
Radziollo


Zmieniony przez - szuwar333 w dniu 2006-11-24 16:43:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Ej, na ktora dzisiaj mamy? Zapomnialem, a na koncie zero kasy, wiec nie zadzwonie

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7809
Mnie dzisiaj na treningu nie będzie bo wyjeżdżam więc sie podzielcie i wszystko wrzućcie
No chyba że nie zdążycie do jutra to możecie mi przynieść na jutro coś to ja moge powrzucać. Moje łącze to neo 512.
UX znaj łaskę pana na 19:30

Zmieniony przez - Radziollo w dniu 2006-11-24 16:53:00

http://www.sfd.pl/temat287876/ No Limits Toruń
MMA/Vale tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
Michał jak się walczyło z Pawłem Jóźwiakem ?? słyszałam ze chcesz rewanżu w styczniu ...

ORGANIZED LIKE A TEAM,
FIGHTING LIKE A FAMILY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Ke?

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31


Grzegorz Jędrzejewski (Copacabana Kilece) kontra Waldemar Goliński (Gracie Barra Poznań)

ORGANIZED LIKE A TEAM,
FIGHTING LIKE A FAMILY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
mma_poznan - rozumiem, że Twoim trenerem jest Paweł Jóźwiak?

Moderator działu Bezpieczeństwo w sieci K**
Były doradca %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
Mi też tak sie zdaje

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sukces Piotra Bąka w Japonii!

Następny temat

Koszulki, spodenki do treningów, do walk mma

WHEY premium