SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GALA KSW 19

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słynne szarże Sapp'a pamiętam z filmików Jednak on zawsze jak dostał na początku parę ciosów to później para z niego szybko schodziła i był bierny.
Tak czy siak mamy zlot emerytów na KSW. Wszystkie znane nazwiska z paru lat. Za 10 lat może Fedor przyjedzie na KSW... musi tylko trochę się spaść, zestarzeć i zapomnieć jak się walczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja bym teraz chetnie pudziana ponownie zobaczyl z timem sylvia. moze nie w nastepnej walce, ale juz w kolejnej tak (jesli ta nastepna dobrze mu pojdzie z przeciwnikiem lepszym niz sapp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11266
^ja tak samo, ten rewanż mógłby byc bardzo ciekawy. Materla świetną walke dał, pokazał że ma serce do walki i że nawet z kontuzją da się dalej walczyć a nie połozyć się i plakac jak najman czy bazelak. Mamed piękny nokaut. a ostatnia walka do przewidzenia, jakoś bez emocji już na to patrzyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Pudzian mimo ze się trochę poprawił to nadal cienki bolek w tym sporcie. Organizatorzy KSW o tym wiedza po tym jak zbierał w papę od w miarę przyzwoitych przeciwników (wcale nie takich wyśmienitych) z którymi musiał walczyć a nie tylko na****dalac sportowych emerytów którzy sami się podkładają po 30 sec. Pudzian to taki sam freek jak najman i hardkorowy koksu (epizod w mma), świetnie wie ze bierze udział w cyrku (dobrze płatnym) bo kiedy walka mameda się skończyła zaczął się cyrk co by widzów rozbawić. Jeszcze te wypowiedzi pudziana po walce jak to sie obawiał ze będzie ciężko itp... NO oczywiście a co miał powiedzieć? "Rozwaliłem tego dziada jak chorowitego 14-latka bo stał jak kłoda i się nie bronił" nie bo zepsuł by budowany przez siebie, KSW i Polsat na spółę wizerunek nowego wzorca i magnesu na oglądalność. jeden + dla pudziana taki ze nie sapie już po "walce" jak gruźlik po przebiegnięciu kilometra.

PS:Widzieliście khalidowa na masie? Modra okrągła jak na retencji, ale co ja tam wiem, tacy sportowcy przecież nie maja nic wspólnego z sokami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Chooj w to walki ustawione , czemu materla dogrywki nie dostal? Bo by mial zonka.z tym okiem. Ale do stojki to sedzia dzwigal jak mu murzyn zapinal reke.ZENADA!!

Zmieniony przez - Joy w dniu 2012-05-13 03:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
NieKoxowny

PS:Widzieliście khalidowa na masie? Modra okrągła jak na retencji, ale co ja tam wiem, tacy sportowcy przecież nie maja nic wspólnego z sokami

No co ty, przeciez Mariusz ostatnio mowil w wywiadzie ze to jakies pomowienia. Ze koksem to on tylko w piecu pali, on ciastka na sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5704
ladne zachowanie sapa nie to co na warzeniu, a kalidow jest niesamowity!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozmowy Pudziana po walce zawsze mnie rozp*****lały , ale to co gadał wczoraj to łapałem się za głowę , borek zadaje pytanie , a ten o czym innym i to jeszcze taką wyuczoną gadką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28148
Pudzian po walce mógł pomachac ręka i iść do szatni bo wywiady z nim to tragedia. Kleci słowa jak niemowlę. Sap to myślałem ze mu jeszcze trochę i laske zrobi tak sie do niego przymilal, i stał jak dziecko w koncie ze złożonymi raczkami.
Dla mnie to oni sobie jaja z nas robią.
Dostał emeryta to go obil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze ze horwich pokonał konfidenta. Slu dla Ciapka za charakter. A zobaczymy jak będzie z mamedem w ufc ale jestem za nim.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poznań 19 maj

Następny temat

sarsaparilla tabletki sterydy

WHEY premium