SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głosowanie III etap ,Konkurs Włączamy Napęd 4x 4I

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ja nie śledziłem i mie głosuję, gdyż nie widzę niczego godnego uwagi w pompowaniu mięśni.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
_Szajba_
Ja nie śledziłem i mie głosuję, gdyż nie widzę niczego godnego uwagi w pompowaniu mięśni.


No cóż zacząłem ten konkurs 3 miesiące temu i stwierdziłem że jak zacząłem to skończę niezależnie od tego jakie zadania będą . Ale mam uczucie ze się ten konkurs jakoś rozmył
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Jsdolan, postawiliscie wysoki poziom i pozostali wymiekli

Jezoo 3
Jsdolan 2i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Problemy z internetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan
Jsdolan, postawiliscie wysoki poziom i pozostali wymiekli

Jezoo 3
Jsdolan 2i

Raczej nie chcieli z siebie robic widowiska na silce mierzac co chwile obwody,Jezoo i Jsdolan trenuja w domu i to taki "wysoki poziom"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wysoki poziom to pokazałby Fans ze swoimi 4cm na pompie. Nawet kulturysta od Mastiego z dziennika miał ledwo ponad 2cm różnicy więc z Jsdolanem nie jesteśmy cieniasami Ale co prawda to prawda, jakbym miał mierzyć się tak na siłce publicznej to nie brałbym udziału. Oczywiście są też inne znane powody, dla których konkurs się nie rozwinął. Kto miał chęć to wziął udział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
jezoo
Oczywiście są też inne znane powody, dla których konkurs się nie rozwinął.

Ciekawe czy beda zlikwidowane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drazekm
jezoo
Oczywiście są też inne znane powody, dla których konkurs się nie rozwinął.

Ciekawe czy beda zlikwidowane ?

To już pytanie do Mastiego. Myślę, że nie, w końcu tworzy się KNL i trzy miechy zabawy zapewnione
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jezoo,nie ja sponsoruje i wymyslam regulaminy nie mam tez nic do Ciebie i Jsdolana,obaj mozecie dostac nagrode ale byl czas ze aby konkurs byl wazny wymaganych bylo trzech uczestnikow :)
Dalej jezeli regulamin i zasady w knl beda podobne jak w tych ostatnich konkursach niewypalach (wyjatek konkurs wyciskania ktory sprawnie Kabo rozjasnil) to marnie widze frekwencje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! Czy to kortyzol

Następny temat

Konkursy ,dyskusja,,zwiększanie frekwencji,czyli Wasze propozycje,opinie,uwagi

WHEY premium