SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fury dla BoxingBet: Jestem najlepszy, nadchodzę!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 485


O najbliższym przeciwniku, ciągle powracającym temacie walki z Davidem Price'em oraz planach na przyszłość, jeden z najgorętszych prospektów "królewskiej" kategorii wagowej - Tyson Fury (19-0, 14 KO) w szybkim wywiadzie dla BoxingBet.pl.

BoxingBet: Witaj Tyson, dzięki, że zgodziłeś się udzielić mi szybkiego wywiadu. Powiedz, co u Ciebie i jak Twoja forma?
Tyson Fury:
Wszystko jest w porządku, jestem w doskonałej dyspozycji.

Mógłbyś skomentować krążące ostatnio plotki, które mówią o tym, że Twoim rywalem 1 grudnia w Belfaście będzie Denis Bojcow?
TF:
Uważam, że Bojcow to prawdziwa klasa światowa, jeden z najlepszych obecnie prospektów wagi ciężkiej.

Kilka razy w swoich wypowiedziach podkreślałeś, że już teraz chcesz walczyć z takimi zawodnikami jak Tomasz Adamek, Seth Mitchell czy David Price. Uważasz, że jesteś wystarczająco dobry aby ich pokonać?
TF:
Tak jest, chciałbym walczyć z każdym z tych nazwisk i mogę ich z pewnością pokonać. Jestem najlepszy na świecie, nadchodzę!

Opowiedz nam coś o twoim potencjalnym pojedynku z Davidem Price'em. W zeszłym roku było coś na rzeczy, ale oficjalnie nie doszło do takiego pojedynku. Mógłbyś wyjaśnić dlaczego?
TF:
Oczywiście. Price nie jest głupi i doskonale wie, że nie jest jeszcze na mnie gotowy. Ma jeszcze długą drogę do przejścia. Ale hej, podejmę się tego już wkrótce. Jeśli on tego chce, to dostanie to, czego chce.

Zapowiadałeś niedawno, że rok 2013 będzie „twoim rokiem”. Czy to znaczy, że chciałbyś po Nowym Roku zmierzyć się z jednym z braci Kliczko?
TF:
Moje plany na następny rok to walka z każdym po kolei, kto wyrazi chęć walki ze mną i na nią zasłuży.

Większość z twoich walk odbyła się w Wielkiej Brytanii. Myślałeś kiedykolwiek o zmianie „terytorium” i zmierzeniu się z najlepszymi zawodnikami wagi ciężkiej w USA?
TF:
Próbowaliśmy zakontraktować walki z Eddie'em Chambersem oraz Tonym Grano, ale niestety nic z tego nie wyszło.

Jaka byłaby Twoja taktyka, jeśli już dziś dostałbyś szansę zmierzenia się z jednym z braci Kliczko?
TF:
Moim planem na walkę z braćmi Kliczko jest robienie tego, co robię najlepiej aby być dobrym zawodnikiem.

Niemalże rok temu w pojedynku z Nevenem Pajkićem po raz pierwszy w karierze padłeś na deski, po czym wstałeś i wygrałeś. Poczułeś wtedy, że jesteś naruszony i to naprawdę ciężki moment?
TF:
Nokdaun nie wynikł z siły uderzenia, ale mojego balansu i ustawienia. Kiedy mnie trafił, nogi były ustawione nieco „kwadratowo”, więc padłem na plecy. Właśnie dlatego zaraz potem wstałem.

Poszukuję opinii ludzi ze świata boksu na temat nadchodzącego pojedynku Władimira Kliczko z Mariuszem Wachem i jestem pewien, że słyszałeś o tej walce. Jakie są Twoje przewidywania, jeśli chodzi o ten pojedynek?
TF:
Moje przewidywania na temat walki Kliczko - Wach? Wach będzie bardzo łatwym przeciwnikiem dla Kliczki.

Chciałbyś coś dodać dla polskich fanów oraz czytelników BoxingBet.pl?
TF:
Oczywiście. Przekaż polskim fanom, żeby byli gotowi na supergwiazdę, która rodzi się w osobie Tysona Fury'ego!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
fury przereklamowany wg.mnie.Price by go zniszczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2187
Jaki lampart; jestem pewien, że nie wierzy w to co p******i. Albo jest na tyle głupi by wierzyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w boksie, trening ogólnorozwojowy

Następny temat

Brzuch

WHEY premium