SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fool / BLOG - powrót do przeszłości - cel 1: REDUKCJA; cel 2 - masa mięśniowa na 2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 606
PIĄTEK [3 kwietnia 2009 r.]

Dieta:

TRAGEDIA ... W pracy od 8.00 do 20.50 Nie było mnie kilka dni, choć ciągle pod telefonem i taki zapierdziel, że szkoda gadać Dieta więc tragiczna, niezbyt smaczna i na pewno nie zdrowa ani redukcyjna

1. Placki owsiane z jogurtem naturalnym (posmarowane).
2. Serek wiejski z rzodkiewką, migdały, marvitki.
3. Jogurt Pitny Mlekovity - Żurawina z granatem i serek Danio.
4. Bułka BIAŁA (bo innej nie mogłem dorwać na szybko) z serem żółtym toastowym, sałatka brokułowa lisnera - niezbyt pyszna.
5. Przed snem zjem w końcu coś "normalnego", czyli twaróg półtłusty z jogurtem.


Takiej diety... nigdy więcej, bleeeh

Trening:

- brak, kurowanie się.

Zarys dnia:

Dzisiejszego dnia kaszel męczy mnie nieustannie. Już nie jest tak mocno zrywający się, raczej męczący bo bardzo częsty. Chcę już być zdrowy bo męczy mnie taki stan przy tak pozytywnej pogodzie. Jeszcze nawał pracy mnie dzisiaj przygniótł i wróciłem do domu wkurzony bo: jadłem shitowe jedzenie, po którym czuję się oble; nie wiedziałem gdzie ręce włożyć tyle rzeczy było do zrobienia, pracowałem prawie 13 godzin, w pokoju burdel
Dzisiaj mam zamiar zobaczyć "Body of lies", oczywiście swoimi refleksjami podzielę się jak zawsze - w kolejnej wypisce.
Aaaa idę pokaszleć do łazienki



-----------------------
lemoni007, dziękuję i również się trzymaj! Ha! Widzę, że miałabyś ochotę na mojego Kolczaka ... zabrzmiało jak zabrzmiało

_kavva_, wow dzięki za przepis i za poradę odnośnie syropu. Jednak ja mam przepisany Bioparox co jakieś 4 godziny i podobno to również bardzo dobry lek. Miejmy nadzieję, że pomoże.
Btw. Coś sporo znajomych od znajomych ma teraz zapalenie oskrzeli ... Jakiś wirus chyba krąży Tylko czemu nie mógł wreszcie mnie ominąć?

grrubas , widzę, że polskie komedie nie są Ci obce. Co do innych warzywek, to wcinam, ale nie wliczam ich czasem do posiłków bo są między posiłkami
Btw. szklarniowe pomidory i ogórki, które teraz kupuję nie mają prawie smaku więc też zbyt pyszne nie są - chyba je oleję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Ogórek kiszony podstawa o tej porze roku. Już niedługo.

Dzisiejsza dieta rzeczywiście tragedia, trzeba zabierać paszę ze sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyniki redukjcyjne oczywiscie widzialem ale zapomnialem o nich napomknac.. chwale Cie chwale i niech to bedize mobilizacja do dalszego dzialania

nie moge sie juz doczekac wypisek z treningu
wiec kuruj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
FollACC to sa tabletki, bioparox nigdy mi nie pomagal predej samo przechodzilo.. ale na kazde gdziala co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sie trzymasz chlopie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 606
SOBOTA [4 kwietnia 2009 r.]

Dieta:

Nie bijcie za dietę urodzinową Zresztą i tak odmówiłem bardzo wielu rzeczy

1. Placki owsiane z jogurtem naturalnym (posmarowane).




Chciałem zrobić a la omlet ale nie potrafiłem go dobrze przewrócić na 2 stronę i rozleciał się

2. Zgodziłem się na mniejszą wersję tortu





3. Serek wiejski z rzodkiewką, orzechy włoskie.
4. Mega naleśniki przygotowane przez moją kobietę (ja obierałem pieczarki ).





Mój wkład




Pierś z kurczaka podsmażona na oliwie z oliwek w przyprawie gyros.




Każdy wie co to je




Przyprawy do ciasta naleśnikowego.




Pieczarki po obróbce cieplnej




Sos do sklejenia i posmarowania naleśników.




Gotowa masa naleśnikowa.




... no i naleśniki.




Przykładowe nadzienie naleśnika




Gotowy naleśnik




Zazwyczaj nie pijam soków, ale na ten się skusiłem.

5. Siakiś lód, kawka i tyle.

Trening:

- brak, kurowanie się, lekkie świętowanie.

Zarys dnia:

Pyknęło 25 lat, czyli niewąskie ćwierćwiecze. Co poradzić Duży plus, że ani nie czuję się na tyle lat ani niei wyglądam (podobno) na swój wiek. Co oznacza, że nie muszę kupować serii kremów dla mężczyzn z Loreala reklamowanych przez dr Shepharda z LOSTów
Dzień minął na miłej niespodziance, którą zgotowała mi z rana moja kobieta. Dodatkowo spacer, lekkie świętowanie - większe będzie jak wrócę do domu no i po Świętach planuję imprezę.
Ładnej pogody nie można było odpuścić więc wyskoczylismy na spacer - opłacało się.
Reszta dnia leniwa i z lekkim obżarstwem, jeśli tak można nazwać lody i kawę dodatkowo.

BRAK ALKOHOLU itd., generalnie z tego świętowania wyszedłem i tak obronną ręką ...

Co do "Body of lies", tak jak obiecałem -> Russel Crowe - tragedia, nie popisał się w tym filmie jeśli chodzi o aktorstwo, trudno. Di Caprio ratuje sytuację (przestałem omijać filmy z Di Caprio [po Titanicu] w momencie kiedy zobaczyłem Aviatora). Filmowi mogę zarzucić straszne wahania jeśli chodzi o akcję. Czasami wieje nudą z ekranu a w kolejnych scenach akcja mocno przyspiesza, nie usnąłem, ale też się nie zachwyciłem.
Polecam na niespecjalnie ambitny wieczór z kinem sensacyjnym po którym nie oczekujemy ogromnych zwrotów akcji oraz w pełni odkrywczej fabuły.

Za chwilę dodam kolejną wypiskę, już z dnia dzisiejszego - dieta trzymana w normie więc nie ostrzcie kłów

------------------

grrubas, po prostu nie wyrobiłem się z przygotowaniem lepszego posiłku na dłuższy okres czasu ponieważ nie sądziłem też, że będę tak długo w pracy; ooo tak kiszone bardzo dobre, dzisiaj już wcinałem (NIE mylić z konserwowymi).

BartoO, również nie mogę się doczekać wypiski z treningu, ale kaszel męczy ogromnie więc chyba na siłownię wrócę już w pełni dopiero po Świętach. A w międzyczasie od połowy następnego tygodnia rozpocznę lekkie "treningi" w domu + siłownia u kolegi na niskich obrotach.

_kavva_ , mam skromną nadzieję, że to co zażywam mi pomoże - dziękuję za troskę

Zmieniony przez - Fool w dniu 2009-04-05 19:35:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 606
NIEDZIELA [4 kwietnia 2009 r.]

Dieta:

1. Placki owsiane z jogurtem naturalnym (posmarowane)/mojej kobiecie NIE przypadły do gustu
2. Tuńczyk w oleju.
3. Ryż brązowy polany oliwą z oliwek, łosoś w curry, koperku i papryce, ogórek kiszony.
4. Serek wiejski, orzechy włoskie.
5. Twaróg półtłusty + jogurt naturalny + łyżeczka kakao dla lekkiego posmaku.


Trening:

- brak, kaszlenie

Zarys dnia:

Dzisiejszy dzień nader pozytywny aczkolwiek niekoniecznie w sprawie zdrowotnej, gdyż kaszel nie daje żyć choć wydaje się, że odrobinę mniej mi się zrywa. Nie mam temperatury i nie biorę od dobrych kilku dni leków na jej zbicie - więc chyba nic złego w organizmie się nie dzieje.
Dzień pod znakiem prób nauki i walki z materiałem na kolokwium półroczne, co poradzić? Trzymajcie kciuki jutro


Zmieniony przez - Fool w dniu 2009-04-05 19:51:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoznione Najlepszego

sam bym zjadl takie nalesniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 606
BartoO, dzięki - dzięki
Sam bym zjadł je ponownie

btw. jak się lepiej poczuję to wrócę do TABATy

Zmieniony przez - Fool w dniu 2009-04-05 21:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a teraz do nauki

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-04-05 22:37:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening, kreatyna prosze o pomoc

Następny temat

FBW - do profesjonalnej oceny

WHEY premium