SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Finalna dieta na masę do oceny. Proszę o opinie i podpowiedzi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Dobra skończ bo chcesz być mądry na siłe.

Zmieniony przez - tomekm2012 w dniu 2013-07-27 16:52:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
Tkwisz w PRLu, zarówno kulturą jak i praktyką, bez spin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Widać po Twoich efektach w jakim Ty tkwisz PRL-u :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
Patrz, ważę 14 kg mniej od Ciebie, a mam więcej w bicepsie synku ;) Marne efekty mam, marne ;)
Swoją drogą bardzo sprytnie usunąłeś obwody po moim poście hahaha

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-27 16:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Spójrz na date Tato.


???



Zmieniony przez - tomekm2012 w dniu 2013-07-27 17:01:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
uzupełniaj synuś :D i skończ już rozmowę w tym temacie, bo i tak chłopakowi wioskę robimy ;) Pragnę jedynie zauważyć, że celem jednego jest masa, celem drugiego jest ogólna forma, bo są również sporty inne niż siłownia i wpieprzanie węgli na czas ;) Jak coś jest PM, chętnie porozmawiam jak zwiększysz poziom swoich wypowiedzi.

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-07-27 17:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Znam takich jak Ty i bedziesz się mądrzył dopóki ja nie skończe rozmowy z Tobą, więc żegnaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
jak mówiłem PRL, teraz jestem pewny, że również w Twojej świadomości i sposobie myślenia, kurczę, a niby ponad 20 lat po upadku systemu ;) Jeśli znasz takich jak ja, to do nich nie podchodź, bo nie będzie im się chciało z Tobą rozmawiać, zresztą - chyba już to zauważyłeś, tak z Twojej wypowiedzi wynika. Adios Mój Wodzu! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Ale tato, mieliśmy rozmawiać na priv, czemu robisz śmietnik dalej?

Zmieniony przez - tomekm2012 w dniu 2013-07-27 17:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
PRL nawet w sposobie konstruowania zdań - teraz robię z siebie mądrale i teraz możesz mi jechać - wnioskuję, że jest to Twój system obronny - ktoś ma opozycyjne poglądy więc jest mądralą, nie? Chociaż tylko walczę o kulturę języka ;) nie będę z Tobą toczył rozmowy na priv, bo to tak jak w cztery oczy, a z takimi jak ja - Ty przecież nie rozmawiasz, panie Najmądrzejszy, a zarazem Mój Mistrzu! ;) Buduj formę, rośnij w tłuszcz i kasuj obwody w profilu po dowaleniu się do nich do innego użytkownika, bo też znam takich jak Ty, na każdej publicznej siłowni jest ich pełno, oj, zbyt pełno ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny.

Następny temat

Jak przybrać na wadze

WHEY premium