SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Film z ulocznej bojki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
rodney king to ten koles, ktorego pobilo 7 gliniarzy ?

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niewiem czy 7 ale go stlukli potem probowali tuszowac sprawe i stad te zamieszki ale dalej niewiemy czy to o ten incydent :) chodzilo brusowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie masz pojecia o co chodzilo, wiec sie nie wypowiadaj!

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 300 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12009
Bruce, pisz troche wolniej i zastanawiaj sie nad pisownia bo jak jeszcze troche poczytam twoje posty to zaczne pisac tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Wlasnie bruce przerzucaj swoje posty przed pisownie Worda bo zrobisz ze mnie dyslektyka.

A co do twojego tekstu "nigdy nie widzialem zeby biali zrobili taka zadyme jak czarni" to polecam historie, zwlaszcza drugiej wojny swiatowej. Nie jestem jakims zwolennikiem czarnych, ale trzymaj sie faktow czleku ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a mac!
Bruce Lee czy Ty czlowieku naprawde myslisz jedna kategoria???? Czemu mowisz o tych ludziach "czarnuchy", a nie przestepcy??? Myslisz, ze Biali nie byli by sklonni do takich rzeczy? Nie mam pojecia o jaki incydeny chodzilo, ale wiem jedno, ze rasizm to kompletny idiotyzm, nie rozumiem ludzi, ktorym przeszkadza to, ze inny czlowiek ma ciemny kolor skory. To tak samo, jak bym Cibie zle traktowal, bo masz niebieskie oczy. Myslisz, ze jak w tamtych zamieszkach brali udzial Czarni, to wszyscy Afro-Amerykanie sa tacy sami??? Korwa, zastanow sie troche nad tym, bo mnie szlag jasny trafia jak widze takie wypowiedzi, pieprzone uogolnianie. Nie jedna zadyme Biali zrobili w historii? Patrz jakie krzywdy, przesladowania Czarni znosili i przez ile lat. I to wlasnie Biali ich meczyli, ciekawe, czy po zachowaniu ich tez wnioskujesz, ze wszyscy biali to zli ludzie, bo krzywdza innych, niewinnych ludzi, tylko za kolor skory. M.L. King powiedzial kiedys: "...Mialem sen, ze kiedys w tym kraju ludzie nie beda oceniani po kolorze skory, ale po cechach charakteru. Ze nie bedzie podzialu na Czarnych i Bialych, ale na dobrych i zlych..." Do tej chwili szanowalem Cie Bruce Lee, ale po tym, co tu zobaczylem jestes dla mnie zwykla szmata. Nie znam Cie, nie wiem, na co Cie stac, ale kazdego rasiste, nie wazne, czy jest duzy, czy maly uznaje za zwyklego skorwiela i po***a, a szacunek, jakim go wczesniej darzylem spada do zera. Przepraszam wszystkich (oprocz rasistow oczywiscie) za ten burdel w tym poscie, ale jak juz mowilem telepie mna jak widze takie gadanie.
Pozdrowienia
(a rasisci niech sie ******la!)

Pozdrawiam.
Precz z rasizmem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strzelali Bruce, strzelali. W Wujku, w 70-tym w Gdyni, w 56-tym w Poznaniu...

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
a ja tam lubie czarnuchów i tych yo mada facka też
a jeszcze bardziej lubie czarnulki szkoda że u nas ich tak mało chętnie bym sobie taką posuną

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
nie wiem czy to prawda ale słowo murzyn-niger jest dla nich
obrażliwe a jak sie mówi do nich czarni-black people to jest spoko, także jka komuś powiesz że jest czarny to się wcale nnie w****i )

kubol

Andrzej lepper rules

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruce. Nie masz pojecia o co chodzilo, wiec sie nie wypowiadaj

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos mi wyroslo na kolanie

Następny temat

Aikido - mocne i słabe strony???

WHEY premium