SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Feta vs. Koks

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158927
Po prostu powinienes wywnioskowac z mojej wypowiedzi ze za wczesnie za Saa sie wziales...dojdziesz do 40 po ilu cyklach paru dobrych a pozniej co ? kolejne zeby osiagnac 45? dluga droga z saa ciebie czeka...cyba ze amrzysz o 40 w lapie ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
w zoladku tez jest blona sluzowa o ile dobrze z biologii pamietam
ale upieral sie nie bede bo na oczy tego nie widzialem jednak tabsy sie tlucze tak jak kazde inne tablety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Wy tu gadu gadu a ja oddam 7 kg w dobre ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
Ja *****ole... Czego sie spodziewales po fecie? Ja nie biore i wiem ze to turbo-spalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
aniolek85 ja moge wziąść w swoje dobre ręce 7kg a nawet wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
eee nie bo szkieletor nie chce być ale jak wezmiesz 7 to sie nie obraze tylko jak to zrobimy, hehe znasz jakies czary mary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
pewnie ze znam ale to wiesz nie ma lekko, bez bliskiego kontaktu 3 stopnia nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Ale mi wyrastaja 4 penisy heheh jesli chodzi Ci o takie spotkanie 3 stopnia, heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
Nie bede juz dopytywał gdzie Ci one wyrastają, i nie o taki kontakt mi chodzilo. Ja kiedyś po dłuższym pobycie w szpitalu i w domu żrzuciłem 20kg wiec 7 to rybka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Nie no z penisami zartowalam wiadomo. Wiem, polecaja mi efedryne...ale sie waham. Nie chce juz robic czegos czego potem bede zalowala. Narazie jade na diecie Kopenhadzkiej 2 dzien...koszmar
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sam winstrol

Następny temat

WASZE REKORDY NA CYKLU ?? ?? ??

WHEY premium