SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Feta vs. Koks

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Extra.Przyszedl sie pochwalic na forum ze ćpa.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2818
przychlast!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1224
Nie myślcie, że jestem ćpunem. Towarek był do sprzedania ... ale wiadomo jak tu się człowiek nie skusi jak widzi taką ilość :) Przynajmniej pieniądze, które przeznaczyłem na ten stracony cykl - odzyskałem je kilkakrotnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 458 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26142
toś mi zaimponił

Can I at least get a blow job ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
bez obrazy ale trzeba być skończonym d****em zeby odrazu po cyklu cpać dragi spidujace, obojętnie czy jest to spid, mdma czy koks. jeśli decydujesz sie na cykl to równiez na inne ograniczenia. proch strasznie odwadnia organizm, i każdy inteligentny człowiek ani na cyklu albo odrazu po nie tyka tych rzeczy. na twoim miejscu oprócz zamartwiania o masę zacząłbym sie martwić równiez o serce, bo w tej sytuacji ono też ładnie dostało popalic, ale to poczujesz dopiero za jaki czas.

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Tylko ja zauwarzylem ze ziomek se jaja robi z nas Nasypał na ławe z pół kilo tynko ze ściany bo sie pokoj sypal i tak to wyglada:P Feta nie ma takich gródek jak tam było widoczne. Pozdro

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
jak jest wilgotna dla zwiekszenia jej wagi to ma
zreszta czysta feta to moze tylko w muzeum jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
OBELX sadzisz ze nie dostaniesz czystej...to jestes w bledzie wiedzac skad mozna dostac ale tutaj juz mowa o duzych ilosciach duzo wiekszych niz na tych obrazkach...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
wiem o czym mowa
byle kto czysciocha nie dostanie napewno nie zajaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
No tak byle kto nie...ale jak sie zna kogo trzeba to sie dostanie i to po ladnej cenie...ale dla przecietnego Kowalskiego ktory bierze po 1g to raczej czystego nie dostanie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sam winstrol

Następny temat

WASZE REKORDY NA CYKLU ?? ?? ??

WHEY premium