SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor po operacji , foty ...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
spox

Pozdro

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
zawsze wiedziałem ze to cyborg...brak mu wszystkich palców.Na focie 1 i 2 widać ze dwa palce a na 3 focie "kosmici" zapomnieli mu dorobić jednego paluszka

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
z nowymi wszczepami fedor będzie niepokonany, wolverine wymięka

kontemplator bytu szczęsny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Pytanie tylko czy dojdzie do formy po tej operacji...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
a w ogóle to jak poważna to jest kontuzja. ja na ten przykład mam od zeszłego roku coś z łokciem i jakoś nie chce sie zaleczyć, dodatkowo nawalił bark, kiepsko ogólnie

kontemplator bytu szczęsny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Od strony medycznej, to nie wiem co z tą ręką Fedora. Najpierw była mowa o wycięciu jakiegoś małego odłamka kości z dłoni, a teraz jakieś druty mu pozakładali, więc to coś poważniejszego, no i 8 miechow przerwy w walkach ma mieć Fedor, więc różowe to może nie być dla jego kariery.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 315
jedno z drugim może być powiązane, sam drut w dłoni nie koniecznie oznacza coś poważnego, ponosi parę tygodni i mu wyjmą, ja mam drut w zębie he, mój znajomy miał w palcu jak mu go kiedyś prawie ucieli, ale chyba doszedł do siebie , sporo zależy od naturalnych zdolności fiodora do regeneracji, miejmy nadzieję że stawy ma w całości, kości po zrośnięciu podobno są mocniejsze. może w między czasie pojawi się ktoś kto będzie miał jakieś szanse z nim w walce, może komuś skoczy forma.

kontemplator bytu szczęsny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
drut w zebie? ruszał sie i tak Ci go stabilizowali czy moze to implant? a moze to po doklejaniu?

wie moze ktoś ile może kosztować wkręt (implant) górnej, prawej dwójki - bo cos czuję, że ją stracę niedługo :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a tak wogóle to co stało się fedorowi że miał ten zabieg ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Fegor teraz jest RoboFedorem

A tak na poważnei to wydaje mi się, że Fedorowi trudno mu będzie dojsć do takiej formy w jakiej był przed operacją ręki, ale zobaczymy jak będzie wyglądała jego najbliższa walka, która będzie za ok 8 miesięcy(czy coś takiego )

Fedor przechodził operacje ręki dlatego, ze od dawna uskarżał sie na kontuzje, ale mimo to walczył, 26 stycznia w końcu przeszedł operację ręki i obecnie zaczyna się okres rehabilitacji.

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 58 USA vs. Canada

Następny temat

K1 we Wrocławiu - Grand Prix Polski

forma lato