SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor bedzie trenował z Belfortem ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
zgadzam się z pinecone- mam dokładnie identyczne spostrzeżenia - dodałabym jeszcze jedną rzecz którą zauważyłam, zwałszcza w ostantich walkach - vitor walczy nierówno, zrywami.
gdyby go porówanać z wandem - wand walczy bardzo równo, nieważne jaki przeciwnik, wand utrzymuje poziom cały czas praktycznie - za co go podziwiam. u vitora, który wg mnie posiada większe umiejętnosci od wanda jest problem na linii: atak i podtrzymanie ataku. vitor daje się "upasywniać" - przynajmniej ostatnio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1216
Oprucz Wanda dodał bym jeszcze Heath Herring i Gilbert Yvel wśród tych dobrych zawodników z którymi wygrał(oczywiście nie wliczę tu walki z Randy Couturem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Herring zlał Vitora

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Ponawiam pytanie, któe zadał już ktoś wcześniej: po co to Fiodorowi?
Ktoś zarzucił, że może chodzić o specyfikę klatki - moim zdaniem, gdyby chodziło o to, to trenowałby z Barnettem - w końcu to funfle, co nie?

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Bo mysle,ze nie znajdziesz lepszego uderzacza na dobra sprawe w Pride(nie mowie tu o Nogach np. ktorzy z wiadomych wzgledow z fedzia by nie cwiczyli ).Vitek jest naprawde bardzo,ale to bardzo technicznym i szybkim bokserem,jak na warunki MMA,on z tego co pamietam byl nawet w jakiejs reprezentacji bokserskiej brazylii,a przeciez wywodzi sie mimo wszystko z BJJ!Talent konkretny,juz nie mowie o parterze,ktory tez ma naprawde bardzo dobry.To jest niezly zawodnik(mimo jego wad,ktore wczesniej wypomnialem) i warto z nim potrenowac,nawet bedac taka bestia jak Mr E.

Trzeba tez sie z tym liczyc,ze oprocz Barnetta to Fedzia nie ma funfli,kazdy to jego hipotetyczny przeciwnik.

Nie chodzi tez wg mnie o specyfike klatki-dalby rade znalezc lepszego niz Vit.

Zmieniony przez - pinecone85 w dniu 2007-01-14 18:21:19

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
pin, a myślisz, że Fiodor potrzebuje korepetycji z boksowania? Chociaż... po ostatniej walce z Huntem może rzeczywiście doszedł do wniosku, że czas gdzieś uderzyć po dalszy rozwój...
Zresztą, gdyby spojrzeć na Fiedzię i Vitka z lekkim przymrużeniem oka, to można dostrzec pewne podobieństwa w sposobie prowadzenia walki...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
A ja dla odmiany sądze ze Fiodorowi przyda się do treningu ktos taki jak Belfort,ze wzajemnoscią oczywiście. Bolfort jest świetnym technikiem zarówno w parterze jak i w stójce,ale jakoś kiepsko mu idzie połączenie tego i wykorzystanie w rzeczywistości. Fiodor z kolei nie jest jakimś fenomenem jesli chodzi i o stójke i o parter ale za to jest kompletnym zawodnikiem który doskonale potrafi wykorzystać wszystko co posiada w arsenale.
Teraz wystarczy że jeden nauczy drugiego swoich zalet a drugi nauczy pierwszego swoich zalet i będą obydwoje szczęśliwi,douczenie i niemalże nie do pokonania.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4977
Moim zdaniem Vitek to nawiekszy talent w MMA do 93kg( no teraz pojawil sie Shogun) a zarazem najbardziej zmarnowany i niewykorzystany. Uwazam ze umiejetnosci mu nie brakuje. Świetny uderzacz, zaje*sty grapler. To czego brakuje Belfortowi to jakiegos "ducha walki" jesli mozna tak to nazwac. Gdy patrze jego twarz podczas walki to mam wrazenie ze on tam jest z przymusu. Np. walka z Tito- pierwsze 2 rundy wyrownane, byl moment gdzi Vitek mogl skonczyc Ortiza. Pozniej przyszlo zmeczenie i ten jego wyraz twarzy.... nie wiem jak to nazwac. Koles wyglada jakby byl zmeczony zyciem, taki zamulony.
Jesli chodzi o jego przegrane walki np. Sakuraba, Liddell, Ortiz- przerane na punkty... jednak mysle ze niewiele lepsi okazywali sie przeciwnicy. Albo 2 walka z Overeemem- moim zdaniem troche kontrowersyjna decyzja.
Moim zdaniem to czego brakuje Belfortowi to psychika i tyle.

Daria:"..:: DZIEKI::.." :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
mimo ze belforta lubie to wydaje mi sie ze chyba nie ma wystarczajaco duzych jaj do mma. swietny parter plus szybkie raczki w stojce a w walce tyle determinacji co w lodzi podwodnej kosiarek do trawy. niesety psychika nie jest jego mocna strona a do tego dochodzi jescze slynne zamilowanie do wielodniowych imprez. technika plus koks nie daja jeszcze dobrego fightera i vitor nigdy takim nie bedzie imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Psychika - to przede wszystkim! Ale nie ma co się dziwić, przed długi czas przecież był zdecydowanie bardziej pochłonięty rodzinną tragedią, niż walkami i myślę, że to miało ogromny wpływ na niego. Nie ma naprawdę czemu się dziwić, należy jedynie współczuć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tim odpowiada na wyzwanie Randego

Następny temat

Ground & Pound Awards 2006

WHEY premium