SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fajterka- dziennik postępów

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, unikaj takowych wędlin. Chyba, że faktycznie masz rzeźnika, którego wyroby składają się z MIĘSA, podrobów, zwierzęcego tłuszczu; są wędzone tradycyjnie, najlepiej na zimno... To co kupujesz w sklepie, niezależnie od ceny napompowane jest azotanami, solą, mączką sojową i Bóg jeden wie, czym jeszcze. Zapach wędzonki pochodzi z chemicznych proszków
Niestety, dawne polskie normy dopuszczalnej ilości azotanów w wyrobach mięsnych poszły się pultać, bo zostały zamienione na normy EU, które są kilkakrotnie wyższe
Białko w każdym posiłku. Pomiędzy posiłkami możesz sobie przegryzać warzywa do woli.
Ryby w puszce nie za często. Wędzone mogą być, ale też bez przesady. Najlepiej, jeśli wędzone są na zimno. Śledziki marynowane okay

Olej z wiesiołka od wieków znany jest jako "kobiecy" suplement w sposób naturalny i subtelny regulujący kobiecą gospodarkę hormonalną. Poza tym ma bardzo dobry wpływ na skórę.

Herbatki ziołowej już szukam

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-10-20 08:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 466
Pierwszy dzień w toku. Dwa posiłki za mną i jestem tak napchana, że nie mogę:) Chyba kolację zjem na dwa razy. Poniżej micha, do każdego posiłku warzywa (pomidor, szczypiorek, kapusta pekińska, papryka, ogórek, dymka, por).
Suplementy: tran
Ćwiczenia: zaczęłam robić polecone przez Maruccę ćwiczenia , dla początkujących. W oczekiwaniu na piłkę i cięższe hantelki, ćwiczyłam na poduchach z hantlami 2 kg :) Zawsze to lepsze niż nic:) Potem 30 minut na orbitreku.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mieszanka ziołowa uspokajająca mięsień macicy i stabilizująca układ rozrodczy:
Wszystkiego po 50 gr.

Szyszki chmielu (Strob. Lupuli)
ziele przywrotnika (Herb. Alchemillae)
ziele krwawnika (Herb. Millefolli)
liść ruty (Fol. Rutae)
ziele nostrzyka żółtego (Hb. Meliloti)
kwiat lawendy (Flos Lavendulae)
kłącze tataraku (Rhiz. Calami)
kwiat nagietka (Fl. Calendulae)
owoc róży (Fruct. Rosae)

Kopiastą łyżkę stołową ziółek, zalewaj ją szklanką wrzącej wody, przykryj i odstaw na trzy godziny. Następnie przecedź, możesz lekko podgrzać i pij 3x dziennie po szklance przed posiłkem.
Po wypiciu I porcji (tj. tego co namieszane było z ziół o wadze 50g każde)- przerwa 7 dni, po II porcji- 12 dni, III porcja jest już profilaktyczna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 466
Martucca,dzięki za herbatkę.
Micha na dziś, do każdego posiłku dużo warzyw. Jadę na weekend do mojego miasteczka i czeka mnie tak dużo alkoholowych pokus... Eh, będę twarda.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 466
W sobotę i niedzielę nie miałam internetu, więc nie obliczałam nic, ale jadłam mniej więcej to samo, czyli kurczak, jajka, tuńczyk i masa warzyw:) Właśnie wróciłam z wyjazdu i układam dietę na dalsze dni, już ściśle według wytycznych:) A jutro ostatnia (mam nadzieję) wizyta u lekarza, dużo badań i pewnie się dowiem kiedy mogę się starać o dziecko:) Trochę się stresuję... Wizyta w instytucie onkologi wysysa z dobrej energii, totalnie.... Eh, życie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymam kciuki, żeby poszło dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 466
Wreszcie mam chwilę czasu, żeby tu napisać... Ufff. Po kolei:



Ćwiczenia:
W pierwszym tygodniu ćwiczyłam 3x trening od Martuccy, nietety bez piłki i z hantlami 2 kg, więc to takie trochę oszustwo... Ale zawsze coś/ Do tego codziennie orbitrek, od 20 minut do godziny. Ale piłka już jest, czekam na hantle, jestem podekscytowana straszliwie :D

Gadanie:
Wizyta u lekarza- usg wyszło ok :D Jeszcze wizyta w listopadzie, mam nadzieję, że ostatnia. Tylko zdenerwowała mnie jedna sytuacja... Ćwicząc w domu nadziałam się na orbitrek (nie pytajcie jak) i mam wielkiego siniaka na nodze. Lekarz o niego spytał, więc mu ładnie powiedziałam, że to po siłowni. I się zaczęło. Jakieś głupie komentarze, że nie ma to jak kobieta wyglądająca jak chłop, że mięśnie, że pakowanie... No błagam. Czego oni ich uczą na tej medycynie? :/

Pierwszy tydzień diety już za mną, jutro ważenie, boję się jak diabli. Ale już widzę, jak mój organizm się zmienia. Na początku diety chodziły za mną bułeczki, czekoladki, pizza. Teraz mam wielkie zachcianki na sałatę, migdały, kurczaka z grilla... I folguję, a co:) Do tego na początku 1200 kcal mięcha i tłuszczu mnie zapychało. Teraz chodzę głodna i ciągle podgryzam warzywa. Jak dla mnie to dobre objawy:):) Dobrze myślę?

I jeszcze mój narzeczony mnie zadziwia :) Na początku diety mruczał mądrości, że miałam się odchudzać a ciągle jem, jajecznica zamiast wasy, i, o matko, po 18. No tragedia. Teraz nieśmiało zapytuje, czy bym nie doczytała na tym moim forum i nie poradziła mu co on ma jeść :)


Jedzenie:





I wiem, że to jedzenie z 24 nie za ładne, ale byłam zabiegana i jadłam mniej więcej na oko, a podliczyłam wieczorem.
Zmieniony przez - fajterka w dniu 2011-10-26 15:39:14

Zmieniony przez - fajterka w dniu 2011-10-26 15:40:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niestety dyplom ukończenia studiów medycznych jeszcze nie gwarantuje wiedzy w kazdym temacie i pozbycia sie oprzędzeń i wiary w legendy ludowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 466
A no właśnie:) A wydawało by się że na ludzkim ciele lekarz powinien się znać. Ale już mi się nie chciało z nim dyskutować. Tylko jakaś pielęgniarka się obruszyła i mu powiedziała, że nigdy nie wyglądała tak ładnie jak wtedy, kiedy sama chodziła na siłownię . Lejdis są wszędzie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ponownie wielka prośba dziennik żywieniowy na PT

Następny temat

clipperka / redukcja (mam nadzieję)

WHEY premium