SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FROM ZERO TO HERO %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Wodyn chyba się pomyliłeś cale i funty podałeś dobrze ale na przykładzie się walnołeś chyba chciałeś napisać tak
upraszczajac: 2,2lbs = 1 kg

A wracając do tematu tego pokrzywionego gościa kiedyś sam miałem podobne problemy z kręgosłupem w sumie to czasem jeszcze się garbie przewarznie przed kompem!Ale ja bym to nazwał chorobą cywilizacyjną mało ruchu większośc czasu ludzie spędzają siedząc i przewaznie skutkiem tego jest skrzywienie kręsłupa tak samo jak małe dzieci mają po 8-9 lat a kazą im do szkoły nosić wyładowane po brzegi plecaki co tez nie sprzyja w tym wieku prawidłowemu rozwojowi kręgosłupa.Tak ze nasze państwo samo przyczynia się juz od najmłodszych dzieci do pózniejszych problemów z kręgosłupem!

Zmieniony przez - Locu w dniu 2007-01-28 07:56:55

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Trzeba sobie radzic...

I nie dzialac przeciw sobie. To najwazniejsze co jest w tym artykule.

Zmieniony przez - dzi w dniu 2007-01-28 12:12:09

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
DZIEKI, LOCU, PRZEGAPILEM TO ....


***********************************************

1 inch (cal) = 2,54 cm Dla ulatwienia mozna przyjac ze 256mm.. informatycy skojarza o co biega...

**********************************************

1 Lbs (funt, czyt "pound"-> [paun:] ) pomnoz przez 0,453 i masz wynik w kg

upraszczajac: 1 kg = 2,2 Lbs

************************************************

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
WODYNKazdemu moze się zdarzyć więc nie ma za co dziękować!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
a co do plecakow to jesli ich dolna krawedz opiera sie o miednice to jeszcze ok, jesli o dolny odcinek plecow to "naklania" do powiekszania lordozy ..

Ciezar plecaka nie dziala raczej kompresujaco poniewaz realnie az taki ciezki nie jest. O wiele gorsze sa torby na ramie...

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2007-01-28 15:51:35

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Tak ale wezmy 8 letnie dziecko i pelcak wyławowany ksiązkami zeszytami obówiem na zmiane to widziałem nieraz jak dzieci w takiej sytułacji specjalnie ściągają ramiona do przodu tworząt garba zeby mieć przeciwage!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Pewnie tak..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Spoko art, musialem sie troche pogimnastykowac ze slownikiem zeby go w calosci zrozumiec :] Historia bardzo podobna do Twojego podopiecznego Wodynie ;] Tyle ze Graba ma swietna genetyke :] Pozdrawial i wiecej takich artow musze sie w koncu szkolic przed wyjazdem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Graba.. zeby nie bledy mlodosci to juz bylby "mega-mistrzem", heh

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
A ja przetłumacze ten tekst i wrzuce tutaj w najbliższym czasie:P
Pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek

Następny temat

trening poczatkujacego do oceny

WHEY premium