SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOTKA DO OCENY :))))))))

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh ja mam w łapie 38,5 i cwicze 5 miechow z przerwa 2 tygodniowa i swietami itp a jak zaczynalem to mialem 33 a te twoje 39 po 2 latach nie jest inponujace moim zdaniem jak bys sie rozebral gdzies i widzial bym cie bez koszulki to bym powiedzial ze nie cwiczysz ale to moje zdanie ,ja cie nie krytykuje tylko mowie swoje wlasne zdanie ktoro powino byc dla ciebie mobilizacja do ciezkiej harowy a jesli ci chlopaki mowia ze widac silke to sie ciesz ale z mojego oka to nie bardzo.A jeszcze jedno ja sie nigdy do nikogo nie porownuje ile kto bierze i jak wyglonda bo kazdy jest inny i niwiem kto co chla szkoda wpadac w kompleksy ...

Ognia krzyknol Bonaparte i spadł z działa

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
orisk a moze miec te 39 po 2 latach ale moze miec za***ista sile w tej lapie a nie ty sie szpanujesz ze 5 cm zrobiles w te 5 miecvhow(


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze miec ale i nie musi miec ja tez moge miec i nie musze miec ,zrobie fotke to wam pokarze moja lapke w najbliszym czassie.....

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A może popiszesz sie tym jak trenujesz - możesz podać swój plan

leniwa i d****na maskotka-mafia.suple.hardcor.pl
"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
rozdupiaja mnie takie komentarze ze niby nie widac ze cwiczy, kurde koles ma 39 cm w rece i nie jest to tłuszcz bo to nawet dziecko zauwazy, poza tym czlowiek niecwiczacy nie bedzie mial 39 obwodu w rece, bez przesady
DRESONATOR tak dalej dobrze jest

PKS ''ANOREKTYK'' SÓJCZE/VITOR GYM

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehehe... to po****u ma łape po 2 latach cwiczen klatka tez nie cudo a bary i kaptury to bez kometarza..ja stary jestem z 85 roku i przez 5 miechow u***alem 5 ,5 cm na sile moze niewiem probowalem to 2 razy 60 wziolem na bica niewiem czy to dobzre bo na sile nie robilem a ten gos jest starszt odemnie o rok i jeszcze 2 lata lazi na silke i ma 0 ,5 cm wiksza lape i jak by bylo przyrownac jego to 39 do mojej lapt to niewiem czy moja by biebyla wizulanie wieksza poprostu moim zdaniem taki tym budowy jak on ma nie podoba mi sie poprostu jest taka dziwna wogole ona go nie przygarbila tzn podoba mi sie jak bary przodnie wychodza troche na klatke itp mniejsza z tym ,

A jesli chodzi o trening to piramidowke stosowalem łapy trenowalem 2 razy w tyg po 9 seri na kazde cwiczenie 3 serie po 12 .10 . 8 powtorzen , ja mialem tak ze lapy mi z tydzien na tyzien rosly poprostu chodzilem na silke 3 tygodnie i lapa byla jaka byla a poznij jak by po jednym treningu odrazu cm urosla takie cuda sie dzialy ,od 2 miechow stosuje trening z Sfd robie 9 seri i dobieram taki ciezarek zeby zrobic 15 powtorzen przerwy miedzy powtorzeniami okolo 1min rostepy mi sie zrobily spoko trening moim zdaniem jescze bica utwardniaja tzn miesnie i popa na****a...

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5204
oriks widze, ze ty kozak jestes, w takim razie pokaz jak wygladasz. Bo takich cwaniakow jak ty jest na peczki, ale gdy przychodzi co do czego to nie zabardzo maja sie czym szczycic.

A jesli chodzi o DRESONATOR, to jest ok. Standart po tamkim starzu




----------------
Najwazniejsza jest bagieta i bibula :)
----------------
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
mowie ze widac ze cwiczy, nie wypowiadam sie na temat jego postepów jak na 2 lata cwiczen, poza tym skad wiesz jak wygladal przed tem?
a tak na marginesie to straszny kafar z ciebe musi byc skoro tak z***ales kolesia wszyscy zapewne chetnie zobacza jak wygladasz wrzuc swoje zdjecie to porownamy z Dresonatorem i wszystko bedzie jasne...

PKS ''ANOREKTYK'' SÓJCZE/VITOR GYM

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy ja mowilem ze jestem jakis przeh** i tym podbne poprostu mowie gos po 2 latach wyglonda mniejsza z tym jak ... a jesli chodzi o fotke to wrzuce wam za 2 lata i mnie porownacie z jego hehehe ....a pozatym ja cwicze 5 miechow z przerwami tzn przerwa 2 tyg to niema co porownywac z gostkiem co 2 lata cwiczy i rok starszy jest demnie... a co do was chlopaki nie musicie sie oburzac tylko mowie przeciez moge sie mylic i wopgole nie denerwujcie sie hhehe ...czyzby bierzecie cos mocniejszego bo wam psycha siada hehe...

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
hehehehehehe

PKS ''ANOREKTYK'' SÓJCZE/VITOR GYM

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Godzina wychowawcza

Następny temat

w pracy

WHEY premium