SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FEDOR VS SCHILT ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5355

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
A ja sądzę że chwila wymiany w stójce, sprowadzenie do parteru i g'n'p w wykonaniu Fedora. :)

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Fedor w końcu musi przegrać. W każdym sporcie sią niespodzianki, więc w Pride też muszą być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
Pride już niema więc i niespodzianek tutaj niebędzie, obstawiłem fedora przez KO/TKO, ale myślę, że walka będzie bardzo ciekawa chociażby dlatego że to dwaj mistrzowie, a Shilt napewno będzie pracował głównie nad obroną przed sprowadzeniem do parteru i obroną w parterze, a w stójce to Fedor może mieć kłopoty niestety... ale i tak złoi drągala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Fiodor by submission
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...wie, że taktyka Fedora będzie polegała na sprowadzeniu go do parteru, przejrzy mnóstwo walk z udziałem Fedora i wyciągnie z nich wnioski... - ...jednak nie zdoła nic z tym zrobić

...Fedor będzie chciał go sprowadzić do parteru... - i sprowadzi

Fedor w końcu musi przegrać.
- mocny argument
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 398 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9464
Czy ktos pomyslalby ze Hunt moglby wygrac z rosjaninem zakladajac mu kimure? Nikt, a malo brakowalo...
Fedor to zaden terminator, jest oczywiscie do pokonania. Jednak tym ktory to zrobi nie bedzie w mojnej ocenie Schilt. Osobiscie bardzo bym chcial zobaczyc walke rosjanina z Barnettem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 896 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20509
Fedor jest jeszcze młody, a wiele osób jakoś dziwnie daje do zrozumienia że najlepsze czasy ma już za sobą. Podejrzewam że jeżeli Fedor przegra walkę to jedynie przez przypadek a nie przez fakt że znajdzie się ktoś lepszy.
Dotychczas za Fedorem przemawiał geniusz i młody wiek, teraz dojdzie jeszcze doświadczenie.
Wolałbym kogoś inneg niż schilt, ta walka już była i bedzie pewnie zupełnie podobnie. Nie mogę się już doczekać walk wypoczętego Fedora z zaleczonymi kontuzjami.

"To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Na punkty, jak ostatnio.
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsze ostrzeżenie, za bluzgi.
drugiego już nie będzie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Rampage vs Griffin !

Następny temat

Przygotowania Wanda do UFC 79!

WHEY premium