SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Grand Prix Węgier (sezon 2011)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6924

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Gdy Polsat dawał dupy przełączałem na RTL, tam nic się nie cięło

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
pierwszy raz od kilku lat taka wpadka
po hitlerowsku musiałem oglądać i słuchać na satelicie

Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-07-31 17:51:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 7885 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23218
Nie ma co narzekać, wiadomo, że głupio wyszło skoro inne telewizje nie miały problemów, ale gdyby nie Polsat to siatkówki byśmy nie oglądali, piłki ręcznej i F1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Pippo gdyby nie " genialna " strategia chłopaków z MCL to było by ich " rozjechał "...

Ktoś pytał o cyfrowy polsat... Też dał dupy i to strasznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pippo gdyby nie " genialna " strategia chłopaków z MCL to było by ich " rozjechał "...

"gdyby"

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Polsat gubił transmisję - lipa, dałem na RTL2 - wciskają reklamy podczas wyścigu lipa kwadrat
Kolejny raz widać że spokojna jazda daje efekty, Button spokojnie zaczął nawet można powiedzieć słabo, ale zajechał jako pierwszy to po dwóch nieudanych wyścigach niezła rekompensata.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
po tych reklamach na rtl zorientowałem się w jakim my luksusie to oglądamy
to jest dopiero koszmarny dowcip
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756




Mi to wygląda na problem z wydechem, Renault ma wydech skierowany na przód, jak Heidfeld startuje ze stanowiska widać kłęby dymu z lewej strony samochodu. A jak czytałem wcześniej to pisali o "przegrzanej nakrętce".

http://www.sport.pl/F1/1,96296,10038808,F1__GP_Wegier__Nakretka_kola_powodem_pozaru_w_bolidzie.html

Niemożliwe żeby to była przyczyna pożaru sekcji bocznej

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 394
Hehe... Nakrętka, a ciekawe skąd ogień wtórny. Też mi się wydaje, że wydech, bo KERS się chyba tak nie zapali?

Forza RK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
A mnie przeraziła skolei akcja z COFANIEM bolidu niemca...

Przeciez nie wiele brakowało a mogło by dojść do kolizji z Sebastianem Vettelem lub każdym innym kierowcą gdy wyjeżdżał z pit stopu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wszystko ku rozwojowi sprzyjającemu sprinterowi

Następny temat

rower ręczny

WHEY premium