SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Grand Prix Korei Południowej (sezon 2011)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5225

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Yeongam






Standardowo Vettel?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Hm, cienki jestem w tym sezonie jak barszcz, i do tego dwa razy nie typowałem, a wystarczyło stawiać na Vettela w kwalifikacjach (jak zawsze) i to dałoby mi teraz 2 miejsce. Do końca jeszcze sporo punktów do zdobycia, a pudło tuż tuż, więc wszystko może się zdarzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3797 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20520
Nie wydaje mi sie. Pewnie Button, widac ze chlop chce vice

If you're 555 then I'm 666 !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
nigdy nie mialem takich watpilowsci w tym sezonie - na kogo obstawic w qual.... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jak będzie waliło deszczem jutro tak jak dziś podczas treningów, to wszystko się może zdarzyć

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
jeszcze liuzzi zdobedzie PP :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
hamilton PP ;o wszystko moglo sie zdarzyc ale zeby "opalony" pojechal szybciej od sebka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 955 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13691
Zapomniałem postawić PP... 5 raz w tym sezonie...


Ale dużo osób na Hamiltona pewnie nie postawiło więc jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
no Szymcioooo pewnie postawiłbys Vettela wiec duzo nie straciłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki kwalifikacji





Sądziłem, że jednak Button przełamie hegemonię Red Bulli w kwalifikacjach, no ale zrobił to opalony. Zobaczymy czy jutro będzie deszcz czy nie, bo od tego zależy wszystko.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2011-10-15 12:51:04

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
no wlasnie jakie sa prognozy na wyscig ? wczoraj czytalem ze reszta weekendu ma byc sucha, ale jak to w F1 bywa, wszystko jest mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
http://www.meteogroup.pl/pl/home/pogoda/pogoda-na-swiecie/pogoda-lokalna/miasto/182X22/mokpo.html

wg prognozy ma być sucho, oby prognoza się sprawdziła

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

RISOUL DJ's EVENT ! FRANCJA 9-18 GRUDZIEN 999PLN/wszystko w cenie!

Następny temat

Problem z wysokim wyskokiem

WHEY premium