SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Euroliga - Prokom poznał rywali

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2424

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez gokuson z działu Sporty ogólnorozwojowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1508
W niedzielę w Moskwie odbyło się losowanie fazy grupowej Euroligi koszykarzy. Mistrz Polski, Prokom Trefl Sopot, znalazł się w grupie A.

Wyniki losowania:

Grupa A: Skipper Bolonia, Efes Pilsen, Estudiantes, Cibona Vip Zagrzeb, Olympiacos, Partizan Mobtel, Prokom Trefl Sopot, Real Madryt

Grupa B: Maccabi Tel-Awiw, Montepaschi Siena, Żalgiris Kowno, FC Barcelona, Union Olimpija, AEK Ateny, Scavolini Pesaro, Adecco Asvel

Grupa C: CSKA Moskwa, Tau Ceramica, Benetton Treviso, EB Pau-Orthez, Panathinaikos, Ulker Stambuł, Unicaja, Opel Skyliners.

...:::>No One Is Perfect<:::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
nie wygraja anie jednego meczu, szkoda tylko ze tam graja, ślask moze by cos zwojowal ale nie oni, dlaczego tak mysle- zobaczcie co zrobili w tym sezoni, totalna kompromitacja, tak jak plock i katowice w uefa

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4352
to co zawsze kilka wygranych

Niektórzy myślą, że umieją myśleć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2582
Trafili na najłatwiejszą grupe jaką się dało.
Mają szczęście. W innych grupach conajwyżej mogli by wygrać ze 2 mecze..
W swojej wygrają góra 4 lub 3

Wks rules.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
hahaha widze ze jestes super hiper optymistą, wg jesli wygraja jeden mecz to będzie ogromny sukces, trefl to nie jest druzyna wojownikow jak slask, przekonali mnie o tym w ostatnim sezonie, gdzie skompromitowali sie na maksa w puchatach, no chyba ze zakupia 12 nowych graczy i zmienia trenera, bo inaczej to cienko to widze

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie przekonali w ostatnim finale polskiej ligi, że potrafią walczyć i łątwo ograli tak świetny śląsk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
a mnie przekonali gra w pucharach bo tylko one sa wyznacznikiem wartosci druzyny, mozesz wygrac 1000 razy mistrza kraju(zobacz kraje typu gruzja , armienia, białorus) i nie dojsc do niczego w europie i tak niestety bedzie z sopotem, onie po prostu sa slabi, mieli dobra jkoncowke ligi i co z tego, wg mnie nie maja szans a szkoda bo przez nich mozemy stracic miejsce w eurolidze, to tak jak kiedys polonia warszawa albo LKS w noge w LM mogli sie wycofac przed eliminacjami i nie robic wstydu

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1508
Mozna tez powiedziec ze slask ma duzo wieksze doswiadczenie i po prostu tym goruje i moz elepiej jak by wlasnie ta druzyna grala bo ja tez nie wierze e sopot cos osiagnie w tym sezonie ale coz pozyjemy zobaczymy...

...:::>No One Is Perfect<:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
wlasnie mi o to chodzi , o to doswiadczenie i poza tym nie widze ducha walki w tych najemnikach z sopotu(hmmm jagodnik , ktory złamal noge gosciowi z wloclawka), poza tym tam nie ma polakow w tej druzynie poza pluta , ktory cieniutko pogrywał, mam nadzieje ze nie straca miejsca dla polski w tych rozgrywkach.Chcialem tu zaznaczyc , ze nie jestem jakims fanem słaska w ogóle , ale z druzyn koszykarskich wlasnie oni najbardziej mi sie podobaja, mało brakowalo a awansowaliby w eurolidze i naprawde dobrze grali (jak na nasze warunki) , widzialem mecze prokomu i nie moge tego o nich powiedziec, narazie

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1508
sargon doslownie to samo mysle sog for you :)

...:::>No One Is Perfect<:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1508
o widze ze pierwszy na dobry poczatek :)

...:::>No One Is Perfect<:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga letnia - NBA

Następny temat

Shaquille O'Neal odchodzi z Lakers ??

WHEY premium