SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3086

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

75-69

Wzrost

170

Obwód ramienia

32-36

Obwód klatki

95-105

Obwód uda

59

Obwód talii

95- 78

Staż na siłowni

2

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

vlcd

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1

Opisz swój plan treningowy

-

Cel cyklu

redu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

0

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12% ?

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

zaraz się dowiem

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

łysienie

PPM (podstawowa przemiana materii)

1740

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

88,110,80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51588 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
InzP
No na Ciebie też ;).



Spróbuj najpierw zbić estradiol tak jak Łodziak pisze,a z cabaserem się wstrzymaj,bo może być tak że taka wartość sama się obniży,albo nie będzie przeszkadzać,bo naprawdę niewiele ponad normę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95439 Napisanych postów 365778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672894
a ja bym zbił ta prolkę , nie jest nam potrzebna a może wybić progesteron i wpływać na libido

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2562
Zbiję oba, libido mam zerowe, faja nie stoi, męczy mnie to strasznie. Dzięki chłopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2562
Wszytko biorę jak pisaliście, ale mam jeszcze jedno pytanie.
5mc jadę enana tylko, no i nie brałem hcg, miałem zejść właśnie na odblok. Ale żyje mi się lepiej na tesciu , postanowiłem nie schodzić. Jak to teraz z tym hcg, co zrobić żeby nie strzelać ślepakami jak kiedyś zejdę? Nie za późno już na to hcg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51588 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej późno niż wcale, daj teraz 2500 i za 3dni znów 2500 i potem dawaj tak co 5tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 81 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2562
No spoko, co do tych 2500 to różne opinie właśnie słyszałem, że taka dawka to smaży jajca.
Np. znajomy strongman, mówi żebym bił po 1000. A na forum z usa piszą że 500 co dzień przez 10 dni. Tutaj że 2500. To jak to jest w końcu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11150 Napisanych postów 51588 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po co by produkowali 5.ooo jak by miało "smażyć" jajka?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Z tego co można wyczytać w ulotce : " u kobiet niepłodności spowodowanej brakiem owulacji lub upośledzeniem dojrzewania pęcherzyków. Zwykle, jedno wstrzyknięcie 5000-10000 j.m. leku Pregnyl"
a u mężczyzn przy hipogonadyzm hipogonadotropowy.
Dawka
1000-2000 j.m. produktuPregnyl dwa do trzech razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
zioekt
a po co by produkowali 5.ooo jak by miało "smażyć" jajka?


bo to produkt głównie dla kobiet z problemami tak jak kolega wyzej napisał.. zbyt wysokie dawki mogą uszkadzać komórki leydiga, a wtedy jakja na straty.. ewentualnie na patelnie i sniadanie przynajmniej tak to wygląda teoretycznie.. ale jesli mozna nie ryzykowac to po co sie wychylac i walnac mniejsze dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak się Tobie chce to przeczytaj o hormonach które cię interesują.

https://www.sfd.pl/Krótko_o_hormonach_-t1083054.html 

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl redukcyjny na Enanie

Następny temat

Cykl na rzezbe ripped 250

forma lato