SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epithin-E relacja z przebiegu cyklu. Pierwszy cykl z PH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pod koniec 4 tyg dobrze się rozkręci ;)

dawka EPI jest bardzo ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo duzo poprawa jak na niecale 4 tygodnie.
napisz diete i trening.
albo dobre geny albo niezle za******lasz na silowni i masz niezla miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1311
Dzieki grubas. Poprawa jakas tam jest :) mnam genetyczne predyspozycje do przyrostu silya na silowni tez ani troche sie nie oszczedzam! pracuje wiec jest i tak dobrze ze moge jesc tak jak podam nizej. Co do diety,nie jest to jaks super dieta a nawet nie wiem czy mozna to tak nazwaz ale tak to wyglada:
7:40 rano sniadanie: platki,6 jajek,jakies kanapki z chlebem pelnoziarnistym. W ciagu calego dnia wypijam jakies 4L mleka. PIje do kazdego posilku. Przed sniadaniem zaraz po przebudzeniu bialko na zatrzymanie nocnego katabolizmu.
10:00 drugie sniadanie: kostka chudego twarogu,jakas szynka na kanapke i jakas buleczka bo duzo kalorji i lubie :)
14:30 obiad: tu bywa roznie ale przewaznie jest to ryz lub makaron (wedle apetytu) kawal kurczaka.
18:30 posilek przed treningowy: tu zawsze jest i byl ruz... bialko i inne podstawowe suple.
19:00 trening ( jego szczeguly kfalifikuja sie do innego tematu ale moze cos napisze :)
20:30-21:00 koncze trening: biore odrzywiacze
21:00-21:30 posilek potreningowy: jajka (gdyz nie mam juz ochoty ani na ryz ani kurczaka) tunczyk,troche warzywek, czasami jeszcze platki + cos tam jeszcze: jogurt,maslanka.
23:00 kostka twarogu i spac w ciagu dnia pomiedzy 2sniadaniem a obiadem gainer
rano znowu wszystko od poczatku Tak to sie przedstawia. Co do treningu to jest on ulozon przeze mnie.. treningi zmieniam co 6-8 tyg. Duzo czytam juz od kilku lat tak wiec mysle ze treningi ukladane sa jak najbardziej prawidlowo zwlaszcza ze przynosza efekty...



Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2009-04-02 23:19:37

Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2009-04-02 23:22:43

NIech masa będzie z wami....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
he no faktycznie dieta to taka sobie. ja po takim jedzeniu wygladal bym jak paczek a wymiary mam podobne do twojich.
klatke mam troche mniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1311
wiem wiem ze slaba ale i na takim jedzeniu jest niezle jak widac wyzej lub w profilu i nie zalewa mmie tluszczem..

NIech masa będzie z wami....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15272
nie jesteś senny na epi? ja mam jakąś zamułę...
ale ubija ładnie , szczególnie łapy , nawet żyły mam na bicach pierwszy raz w życiu:)

SEX,KOX AND ROCK'N'ROLL;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1311
Nie,nie jestem. Jedynym miłym obiawem jakiego doswiadczam jest masa ale zadnej wycinki,zył czy spadku fatu jak narazie nie zauwazylem.. chyba przy moim stazu,wytrenowaniu i w ogule osiagnietej maksymalnej naturalnej barjerze masy ten srodek jest za slaby. Trzeba bedzie zarzucic cos mocniejszego,moze M drol....

Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2009-04-04 21:09:03

NIech masa będzie z wami....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1311
poczatek 4 tyg. Co moge powiedzec hmm : miesnie jak by bardziej mi sie podkreslil. Czy masa poszla jeszcze nie wiem ale dowiem sie jutro. Zoladka.nerek nadal nie czuje. Zadnych syfow,krost. Jakiegos kolosalnego-naglego wzrostu sily nie bylo i nie ma. Czuje sie jak bym nic nie bral heh. Najwidoczniej organizm sie przyzwyczail...

Zmieniony przez - TrekPl20 w dniu 2009-04-06 21:50:30

NIech masa będzie z wami....!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
no bo EPI to jest na tyle lajtowy srodek ze rzadko kto ma po nim jakies negatywne sajdy.. i jest to srodek dzieki któremu głównie "ubijesz" sylwetke, na nie wiadomo jakie przyrosty jesli chodzi o mase bym nie liczył..

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1311
wiec nie licz.. ja liczylem i mam przyrosty oczywiscie zartuje.
Zwazylem sie no i chyba moge juz powiedzec jak wzrost masy przedstawial sie w ostatnich 3 tyg. A wiec:
1tydz dał 2kg
2tydz 1kg
3tydz juz tylko 0,5
w sumie 3,5 kg w 3 tyg. Jak widac Epi wychamowalo wiec nie wiem czy moge jeszcze na cos liczyc....

NIech masa będzie z wami....!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trefna meta

Następny temat

omka.prolo,metka

WHEY premium