SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emlo / DZIENNIK - Brzuch mi opadł... na kolana ;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222


4

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222


5

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222


6

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222


7

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Na razie wszynio co jakiś czas będę wrzucał nowe i patrzył na postęp

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26001
jest troche do wycięcia ale spodziewałem się potwora po nazwie tematu a nie jest zle:):P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Nie no, nie przesadzajmy. Liczyłem, że muszę mniej więcej 10 - 12kg zrzucić

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Wpis z dzisiejszego dnia:
Dieta trzymana w porządku, z tą różnicą, że do jednego posiłku zamiast ryżu brązowego zjadłem odpowiednią ilość chleba żytniego razowego. Wróciłem do domu na weekend i nie chciało mi się gotować jednego woreczka, żeby został i się zmarnował I coś jeszcze... Uwielbiam szejk potreningowy mam białko SP80 olimpa o smaku waniliowym. Samo w sobie nie jest złe, ale jak się do tego doda parę gram miodu to jest wyśmienite!

Jeśli chodzi o trening to poszedł bardzo fajnie:
Arnoldki (13,25kg) - 3 x 15powt.
Wyciskanie sztangi zza karku (30kg)- 2 x 15, 1 x 14powt - przyznaje się, barki wysiadły przy tym ostatnim powtórzeniu
Pajacyki (10,75kg) - 2 x 15, 1 x 13powt. - to jest chyba najbardziej wymagające ćwiczenie na barki jakie kiedykolwiek robiłem, po tych trzech seriach przez parę sekund nie mogłem się ruszyć...
Wznosy sztangielek bokiem w opadzie tułowia (10,75kg) - 3 x 15powt. poszło jak należy

Pompki na poręczach 2 x 15, 1 x 12powt.
Prostowanie ramion w opadzie (10,75kg) - 3 x 15powt. - nie ma to jak ćwiczenie na dopompowanie tricków <yes>

Co tydzień będę starał się zwiększać odrobinę obciążenie. Mam nadzieję, że będę dawał radę jechać tak jak to sobie zaplanowałem.

A teraz twarożek i spać Dobranoc

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No ale ta fryzura...


PS.

Na redukcji chcesz coś "poruszac" ?
Takie rzeczy zsotawiłbym na mase.


Teraz coś co wspomoże Ci redu i maxymalnie zachowa miesnie - a wiec ciezkie zlozone cw, FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Chodzi o to, że partii takich jak np barki czy bicepsy nigdy po treningu nie "czułem". Teraz odczuwam, że jednak mam w swoim ciele takie mięśnie dobra, teraz naprawdę idę spać xD Pa!

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POCZĄTKUJĄCY. PROSZĘ O POMOC. 4DNIOWY TRENING NA RZEŻBE.

Następny temat

Masa na FBW 4 razy na tyd. prosze o pomoc!

forma lato