SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

El_DreSso / Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść po schodach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291




z rańca 3 jajka + chleb
w szkole 4 kromki chleba + 100 kuraka
(podczas szkoły jeszcze na krewetkach byłem
przed Tren: 350G ziemniaków + 100 pangi
Po tren: 100 ryżu + 100 kuraka + 250 twarogu półtustego dziś już nie chce kombinowac z oliwą bo się źle czuje ale od jutra czy na dnach zaczne brać do sql z wieprzowiną i bułkami już





Plecki:
MC 10-8-6-6
progres dalem dzis okey i po za tym technike dopracowałem ,bo na filmikach popatrzylem dokładniej i zauważylem ,że źle robie
Wiosło jednorącz hantlą 4x10
tak jak mówilem nie mam dostepu do drązka i zapomnialem coś wymyślec jako ćw. zastepujące i mi to na myśl przyszło , ponieważ ost, widzialem gdzies na filmiku.
Wiosło sztangą 10-8-8-8
weszło okey też z progresem slodkim




Pogoda jak pogoda ale na siłce dzis -3st. miałem Ne wiem jak bdz dalej ale bluzy moga nie wystarczyć.. Po za tym koniec miecha się zbliża i nowa dieta coraz blizej, dziś juz twaróg wcinam i pozostało tylko brac oliwe do sql aby te kcal uzupełnić , buki zakupić i wieprzowinke na miejsce kury trzepnąć


Zmieniony przez - El_DreSso w dniu 2010-11-30 18:50:32

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
O kurde, a ja myślałem że mam zimno w garazu
Warunki survivalowe sie robia, ale jak bluza nie pomoze to jakas lekka kurtka, powoli byle do przodu :D

Tak od siebie dodam, ze teraz mam za oknem -14st wiec nie wyglada za ciekawie jutrzejsza perspektywa

Zmieniony przez - Xardero w dniu 2010-11-30 19:01:53

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
mam taką gąbkową kurtkę więc ją jak coś to na siłce 3mam ale to zawsze przeszkadza. Ostatnio ja mialem, ale jak zrzuciłem z Siebie to seria od razu lepiej wchodziła

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
W takim wypadku nie pozostaje nic innego niż manipulacja 'ciuchem', tam gdzie sie da, zalezy co cwiczone :)

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
po ile u was stoi 10 jajek?

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Szczerze to nie wiem jak to sie ma do 10 sztuk, ale jak ostatnio kupowalem taka duza tace 30x to wyszło jakoś 12~zł.

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
no to sobie policz ;d

ale ze sklepu czy fermy?
ja 3km odemnie mam kurzelnie ;d
taniej ale zadupie ,że teraz sie nie dostaniesz

Zmieniony przez - El_DreSso w dniu 2010-11-30 19:42:11

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Na oko to wiadomo ze wychodzi jakies 4zl, ale nie wiadomo ja tam licza promocyjnie w wiekszej ilosci czy nie :P
To dobrze masz, najwyzej lopata i jedziesz

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8863 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27291
daj spokój ;d

a 10 jajek u mnei 3,50 w sklepie chyba.
Teraz bd jadł 4 dzienne wiec..

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
No tak. Ja obecnie 2 do śniadania ale jak już się ubezpiecze w jakas rybke to tez podbije do 4 wiec mi te 12zl jakos na tydzien pojdzie.

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW do oceny

Następny temat

Plan na masę do oceny ;)

WHEY premium