SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik z brzuchem - poradźcie!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9161
Ok dzięki panowie, SOGi poszły. A co znaczy 2g/kg białka itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
2g białka na kilogram masy ciała czyli jak ważysz 62 kg to powinieneś mieć w diecie co najmniej 124 g białka itd.

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
poza tym na marginesie nie ma czego takiego jak ekto z brzuchem, podlany ekato, ekto na masie
albo sie jest ekto, albo nie.
ty jestes mieszaniec, wiec mozesz sobie odpuscic kierowanie sie zasadami ekto.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9161
Mieszaniec ekto? Zawsze byłem pewny, ze jestem 100% ekto, wąskie barki, ramiona, szczupla sylwetka, chude nadgarstki. Brzuch mi podlało bo jadlem jak dzik go*niane rzeczy.

Wlasnie ukladam diete, dam do oceny za chwilke.

Zmieniony przez - ololol w dniu 2014-03-25 23:47:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
tylko, w tym problem, ze typowego ekto nie podleje ot tak.
zawsze ta krata praktycznie na brzuchu jest

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 277
Dokladnie. Fbw sie klania... z aerobami bym nie swirowal za bardzo bo nic nie zbudujesz. Kałdun masz z tego wzgledu iz jestes mieszanka endo ekto... popatrz w necie o tym sa tam sylwetki porownywalne do twojej. Nikt nie jest w 100% ekto czy endo... z kazdej grupy po pare cech sie ma... ja np jestem mezo endo z przewaga mezo... w miare latwo bebech tez lapalem. Pozdro:)

Taaa...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek przygody z siłownią na poważnie

Następny temat

gainer

WHEY premium