SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Początek przygody z siłownią na poważnie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Wiek : 20
Waga : 72
Wzrost : 175
Staż treningowy: były epizody 2-3 miesięczne
Obwód pasa 92
Obwód klaty: -
Obwód uda: -
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): zaczynam siłownie 3-4 razy tyg.
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: dobry
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe:
Cel/problem/opis: Masa / dieta pytania

Witam idę od kwietnia na siłownię i celem jest zwiększyć swoją masę .
Planuje zrobić 2-4tyg ogólno rozwojówki . Moje zapotrzebowanie ze strony potreningu.pl to 3100 , więc planuje zacząć mase od 3,600kcal makrosy 221/498/79 . Chce szybko zbudować masę .

1 Co mi da lepszy efekt lub co bardziej polecacie jeśli chodzi o gainery Mutant mass czy 2 razy tańszy mass up z Activa ?
2 Czy kratyna monohydrant może być stosowana od poczatku czy dopiero po jakimś okresie treningowym ?
3 Zależy mi na szybkich efektach , co polecacie , jakieś rady ?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 265 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12379
1.Jeżeli jest dobra dieta i trening to nawet nie będzie trzeba Gainerów
2.Możesz stosowac mono juz od poczatku
3.W tym sporcie nie ma takiego czegos jak szybko i juz.Także wszystko z czasem przyjdzie.
a Co do zapotrzebowania to pierw sproboj od tego 3100 lub na start dodaj ok 300kcl i jak pojdzie waga w gore to zostan na tylu kcl jeżeli nie dodaj jeszcze i tak w koło Macieja.

Zmieniony przez - dalky w dniu 2014-03-24 22:19:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Wiem ale nie mam obecnie czasu zjeść więcej praca/szkoła ..
ok , czekam na dalsze opinie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
czy nikt mi nie pomoże ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
1 https://sklep.sfd.pl/ActivLab_GAINBODY_30_MACHINE_MAN-opis3659.html
2. po pol roku cwiczen
3. szybko to mozna sie zalac tylko fatem, miesnie buduja sie bardzo wolno, jak w rok zrobisz okolo 6kg dobrego miesnia to i tak bedzie dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
dzięki za odpowiedź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF czy regularne posiłki na deficycie?

Następny temat

Ektomorfik z brzuchem - poradźcie!

WHEY premium