SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik i szybkie masowanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10959 Napisanych postów 50309 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Naczytałem sie artykułów o ektomorfikach gdzie straszy sie nas ze potrzeba ogromnej nadwyzki kalorycznej i mega ciezkich treningow aby masa ekto ruszyła choc troche w gore. Jestem ekto mam drobne kosci waskie bary i robie FBW od jakiegos czasu. Diete mam ( nie liczyłem kalorii ) ale odzywiam sie regularnie zdrowo i jem 6-7 posiłków dziennie. Sylwetka zmienia sie wyraznie i waga takze idzie w gore stad mam pytanie czy te wszystkie artykuły o ekto nie sa przesadzone? czy moze nie jestem klasycznym ektomorfikiem?. mam 173cm i wazyłem 62 kg. Obecnie po mc cwiczen waze 65 kg i cały czas notuje progres wagi i siły w podstawowych bojach . pozdo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10959 Napisanych postów 50309 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Przesadzone tzn. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13
chodzi mi o to że czytając artykuły o ekto miałem wrazenie jakby stała przede mna misja nie do wykonania i zaczałem treningi w przekonaniu ze bede co chwila musiał zmieniac cos w diecie to w treningu... wiem brzmi to smiesznie bo cwicze dopiero prae tygodni ale te 3 kilogramy ktore zdobyłem naprawde sa widoczne przy mojej szczuplej budowie. Az nie moge sie doczekac kiedy doloze kolejne 3-4 kilo i bede wygladal wkoncu normalnie. Zmierzam do tego ze chyba jednak FBW i zwyczajne zzdrowe odzywianie daja ekto mozlwiosc nabierania masy i wcale nie jest tak trudno jak sadziłem choc pewnie sciane złapie predzej czy pozniej:) ale chyba nie tylko od budowy ciala zaleza osiagi na siłce z tego co widze i bardzo sie z tego ciesz:)

AlvaroMendez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10905
może jesteś zagłodzonym mezomorfikiem, a teraz jak zacząłeś lepiej jeść i trenować zacząłeś rosnąć

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 413 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2540
Z poczatku zawsze jest latwo, tez jestem ekto i to prawda ciezko jest bo w naszym przypadku trzeba jesc w choooj
Ale w wielu sytuacjach taki ekto ma przewage np. w bojkach (szybkosc zwinnosc) tym mozna sie pocieszyc

SOG za pomoc mile widziany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc z rospiska.

Następny temat

Problemy z forum sfd

Wheya