SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efektywny Spalacz - porada

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166
Witam potrzebuje porady dotyczacej jaki wybrac spalacz.
Dieta W - 45% T - 20% B - 35% deficyt na poziomie 400 KCAL
Aeroby 5-6x w tygodniou
Czego oczekuje -
Chcialbym porady jaki spalacz dodam ze chcialbym naprawde mocny spalacz bo moj organizm ma duza tolerancje na takie specyfiki ze tak to ujmę ale tez zeby byl bez Efki (moj organizm jej nie toleruje )
I wlasnie Jaki spalacz zeby byl mocny i w miare efektywny wiadomo cudu nie oczekuje noo bo od tego ten spalacz nie jest to ma byc tylko pomoc tylko raczej nie chce sie bawic w slabe ktore wiem ze nic mi nie dadza.
Z Góry dzieki za odpowiedz ! Pozdrawiam. dodam ze w spalaczach raczej nie jestem mocno obeznany.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166
z tymi suplami akurat wiem dosc dobrze ;) ze bez dobrej diety kasa w bloto hmm, co do bialek to bym sie klucil bo jednak z drobiu/wolowiny/jajeki bialko jest duzo lepiej przyswajalne niz z nabialu, a co do wegli staram sie jest makarony razowe/ ryze/ pieczywo tylko razowe itd itd raczej z produktow dobrych jakosciowo, to ze nie musi byc droga to doskonale wiem bo jednak daje sobie rade i mam ta diete nie duzym kosztem ale tu nie ma co ukrywac napewno im wiecej funduszy tym lepsza diete jakosciowo zrobisz :) chociaz tu tez nie dajmy sie zwariowac. poprostu mysle ze jesli przestrzegam podstaw to na taka osobe jak ja ktora nie mysli o zawodostwie tylko o ladnej sylwetce starczy :) pozdrawiam niech kalorie beda z wami ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
po co zakładasz 3 takie same tematy?

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166
Generalnie nie było to specialnie moj komputer sie lekko zawiesil kliknolem 2x a zrobily sie 3 tematy sam nie wiem dokladnie czemu, noo ale nie bylo to specialnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym jeszcze lekko obciął węgle. Ze spalaczy to MAN Scorch na początek. Ewentualnie ze słabszych to Olimp Thermo Stim. Możesz kupić najpierw blister lub dwa Thermo Stim i dopiero potem MAN Scorch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166
a co myslicie o "USP Labs - OxyELITE PRO" bo o tym suplemecie myslalem tylko nie wiem jakie opinie sa na jego temat dosc malo tego jest, jak ktos co wie do tego troche czytalem i "LEVIATHAN" jest nie najgorszy jak wy je oceniacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oxy w starej wersji to mega kosa. Zastanów się czy od razu chcesz brać coś takiego. W nowej to już nei to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166
ale domyslam sie ze stara wersja jest srednio dostepna ? domyslam sie ze na allegro raczej nowa tylko jest ? i czym sie rozni stara od nowej (czym w skladzie) ? a co do diety postaram sie zrobic B-40%+ W-40%- faktycznie moze bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawiera wyciąg z geranium czyli DMAA (geranamina, 1,3-dimethylamylamina). Kup MAN Scorch i będziesz zadowolony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166
ok spoko zrobie jak mowisz :) na te mocniejsze przyjdzie czas :) dziei i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz ułozyć odpowiednią sietę bo ważne jest ile jesz, co jesz i jak to łączysz. Na forum masz dział odżywianie i tam możesz wrzucić swoją dietę to Ci ją ocenią. Możesz też kupić dietę np. TUTAJ. Odpuść sobie spalacze z DMAA bo szkoda zdrowia, a Scorch to i tak ma dość silne działanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1166
ditetyka sie w miare interesuje fakt faktem moja wiedza narazie w tym temacie dosc mala ale lubie to i dosc duzo czasu poswiecam na powiekszanie jej :) Mikro makro staram sie trzymac wiadome, tylko sytlacja finasowa jest u mnie nie na tyle dobra zeby zrobic naprawde dobra diete :) mlody czlowiek (21lat) do tego placenie za mieszkanie itd praca przecietna jak na polskie realia wiec tez szalec nie moge, fakt faktem trzymam mikro-makro ale wiadomo moze nie z az takich pelno wartosciowych prodoktow jak wolowina, non stop kurczak itd duzo ogarnaim z nabialow bo sa dosc tanie, Do tego dobrze jest jakis odzywki dozucic dlatego tyle pytan bo staram sie dobrze wybrac :) a kasa na suple hmm dla chcacego nic trudnego pre groszy sie nieraz najdzie.


Zmieniony przez - Zachar w dniu 2013-08-07 00:59:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efektywny Spalacz - porada

Następny temat

Kreatyna na mase?

WHEY premium