SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po kreatynie + hmb...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
.. ja jem wszystko z dostepnych i sprawdzonych antykatabolików .. BCAA i glutke ... nawet wydaje mi sie czasami ze troche przesadzam ... polece nie polece ... trzeba pamietac ze stosowanie antykatabolikow nie da Ci nigdy natychmiastowych zuwazalnych efektow ... w stylu 1cm bicu itp .. takie specyfiki stosuje sie on-line dla dlugofalowego polepszenia jakosci miesnia itp. ... co do aminkow calodziennych to tez spozywam w ilosci ok 20 tabsow w rownych porcjach ok 30 minut przed posilkami .... czasmi tez sie przydaja kiedy z roznych wzgledow masz obsuwe w jedzeniu ... wtedy majac pod reka kilka aminkow mozesz zminimalizowac efekty ew. katabolizmu .... tak ze polecam, ale jako dodatek .. nie zaczynaj suplementacji od nich bo nie sa niezbedne ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
kumpel mi mówił że brał 3 gramy dziennie i też widać było wzrost wytrzymałości




Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
Co do aminkow calodziennych to tez spozywam w ilosci ok 20 tabsow w rownych porcjach ok 30 minut przed posilkami ....
TYLKO JAKIE TO SA AMINKI SA AMINKI KTORE W TABL MAJA 1000 A SA TAKIE CO MAJA 2000 2300 ....???????/ WIEC JAKIE?? JAKA FIRMA
JA MIALEM TYLKO PRZYJEMNOSC BRAC AMINKI MEGABOLA JAK NA ZAWARTOSC W PORCJI 2138MG TO NIE SA ZLE! A MAJA BARDZO PRZYSTEPNA CENE. NA MOJA WAGE POWINNIENEM SPOZYWAC TYLE ZE WYSTARCZA MI NA JAKIES 14DNI WIEC ZA 60 ZL MAM 1MIESIECZNA KURACJE I CHYBA NIE ZNAJDE NIGDZIE PODOBNEJ !

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
.. kuracje aminkami .. wez przestań ... czego ty oczekujesz ?? ... ja polecam Amino 2000 Ultimate Nutrition ... opływowy kształ daje łatwą lykalność .. no i w 100% z WPI ....

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ojejejejejejej.... panowie zrozumcie...antykataboliki, aminokwasy całdzienne itp. to nie prohormony...tu się nie robi 2 miesięcznych cykli po których łapiecie np.6-7kg masy i wyciskacie 25 kg więcej...to dodatki, które nie dają efektów pzyrostowych tylko minimalizują ewentualne ubytki... antykataboliki nie powodują przyrostu tylko zatrzymują rozpad mięśnia w wolne aminokwasy!!!!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
Ojejejejejejej.... panowie zrozumcie...antykataboliki, aminokwasy całdzienne itp. to nie prohormony...tu się nie robi 2 miesięcznych cykli po których łapiecie np.6-7kg masy i wyciskacie 25 kg więcej...to dodatki, które nie dają efektów pzyrostowych tylko minimalizują ewentualne ubytki... antykataboliki nie powodują przyrostu tylko zatrzymują rozpad mięśnia w wolne aminokwasy!!!!
OH
1. JA SIE TYLKO PYTAM JAKIE JADL AMINKI
2. NIE TWIERDZE ZE JAK ZJEM AMINKI TO POJDE 7KG MIESNI W GORE CZY COS. ALE BIORAC AMINKI I ANTYKATABOLIKI+DIETA TEN 1KG ZAWSZE PRZYJDZIE A JESLI IDZIE SIE O 1KG DO PRZODU TO JUZ JEST DOBRZE
3. WIEM MNIEJ WIECEJ JAKA JEST ROZNICA MIEDZY KOXEM A SUPLEMENTEM CZY AMINKOWASEM WIEC..czyt punkt 2
4. JAK JUZ MOWIELEM ZIARNKO DO ZIARNKA I ZBIERZE SIE MIARKA WSZYSTKO CO BIERZEMY WPŁYWA PO CZESCI NA NASZE PRZYROSTY IM WIECEJ SUPLI TY LEPSZE DZIALALNIE CZYZ NIE? JAK MAM DOBRA DIETE UZUPEŁNIAM JA ALBO BIAŁKIEM ALBO AMINKAMI DODAJE DO TEGO GLUTE(BCAA BADZ HMB) JAKO ANTYKATABOLIK + KREATYNKE
TO EFEKTO MUSI BYC W POSTACI PRZYROSTU.
5. ANTYKATABOLIKI HAMUJA ROZPAD MIESNI NA AMINY - PRAWDA. A JESLI NIE MA EFEKTU KATABOLICZNEGO WTEDY JEST ANABOLICZNY CZYLI MIESNIE SIE BUDUJA Z NADMIARU AMINKOWASOW JAKIE DOSTARCZAMY Z BIAŁKA I AMINEK CZYZ NIE?

PEWNIE W KAZDUM PUKNCIE SIE POWTARZAM ALE RESUMUJAC: JAM MAM KASE NA GLUTE + AMINKI KREATYNKE I DOBRZE CWICZE TO TE WSZYSTKIE SKLADNIKI WZMACNJAJA SWOJE DZIALANIE BO.... CHYBA NIE MUSZE WAM TLUMACZYC BO WIECIE
POZDRAWIAM

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
1. Nie pisz z włączonym caps lockiem, bo się czytać nie da!!
Nie to, że nie występuje katabolizm... nie oznacza efektu anabolicznego....po prostu nie następuje ubytek mięśnia, co nie znaczy, że przyrasta...po prostu pozostaje taki jaki był...więcej nie czytałem...bo ten caps lock

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3855
<lol> caps lock zapozyczylem z Alternatywnej drogi aby odroznic Twoje od mojego ale w tym dziale i dla Ciebie nie bede juz
wiec jak bedziesz mial chwilke to poczytaj na raty i odpowiedz jesli cos beidzesz chcial napisac oczywiscie
pozdrawiam Ghost

.:Opinia jak Doopa kazdy ma inną:.

-=[Y&A]=-Ghost

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Acha! I najważniejsze... kupowanie tzw. supelemntów dodatkowych u osób, które dopiero zaczynają przygodę z ćwiczeniami i suplemenmtacją (czyli pierwszy rok, 2 lata) nie ma sensu, chyba, że Wam na kasie zbywa...ważne jest posiadanie antykatabolików, 2 różnych białek (serwatkowe i nieserwatkowe) i jakiejś np. kreatyny na cykl... bo to co czytam często, jest dość... hmmm dziwne... człowiek ćwiczy powiedzmy rok... ma odłożone powiedzmy 300zł i kupi za to HMB i aminokwasy, nie mając podstawowych, wyżej wymienionych przeze mnie suplementów i odżywek, które ... nie powinny być przyjmowane cyklicznie... tylko non stop...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
... AMEN ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPER SILA>>>

Następny temat

która kreatyne polecacie???jaki cykl???

WHEY premium