SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co brac po kreatynie by sila nie spadla??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4180
Witam. Slyszalem ze nalezy brac glutamine po skonczonym cyklu z kreatyny aby nie odczuc zbyt duzych spdków. w jakich ilosciach nalezy brac i czy odrazu po skonczonym cyklu.Nara
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Zle słyszałes.
Zamiast glutaminy zainwestuj w białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Po co mu białko? Węgle ważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Nie wiem czy wegle sa wazniejsze od białka czy białko od wegli
Uwazam ze obie rzeczy sa rownie wazne
Pozatym nie wiem jak czytałem ale myslałem ze chodzi mu o spadek masy.
Tak czy siak dalej stoje przy białku no i carbo ofkors.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Białkiem masy nie podtrzyma.. proste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
ww tez...jasne... :P

Pozatym zalezy od konkretnej osoby, na mnie diety nisko ww 'działaja' bardzo dobrze pod katem budowania masy... Oczywisnie typowo masowe daja nieporownywalnie wieksze efekty ale i przybywa niezbedny tłuszczyk

A co do porownan - predzej zrobisz mase na tłuszczowej niz na ww weglowodanowej - z mała iloscia białka. Chociaz to tez zalezy od człowieka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Mylisz sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Chciałbym sie myslic
'Zycie' było by prostsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4180
To w takim razie z........e. Dietke mam ww i bialko jem z odrzywek wiec bedzie dobrze. Dzieki za fatyge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
jak wygladala dotad Twoja dieta...jej kalorycznosc i poszczegoolne skl odzywcze.. ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4180
hmmmm wiec tak: dziennie zjadam ok 170gr bialka i 500 ww tluszczy natomiast z 80. Dziennie jem ok 5 posilkow czasem 4 jak juz nie moge:)
Od ponad roku nie ruszylem juz FastFudów i innych takich gówien wiec mysle ze dietka jest nawet ok jak na moje mozliwosci finansowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminki

Następny temat

Jakie Carbo?

WHEY premium