SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekt przetrenowania ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1083

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć. Jestem po 3 dniach odpoczynku (piatek, sobota,niedziela). Od dziś planowałam wrócić do treningów i tak zrobiłam. Nie poleciałam od razu na wyższą poprzeczkę tylko pomału zaczęłam od 2 serii na każdą partię mięśniową, powtórzeń tyle ile zdołałam tyle zrobiłam. 1 minuta przerwy między seriami. Co tydzien planuje dodawać po 1 serii. Ogólnie widać po organizmie, że czuje się lepiej chyba seerio przeładowalam układ nerwowy. :D Ale jest lepiej. Myslałam jeszcze nad spokojnym trenowaniem w tym tygodniu czyli wywalenie aero-będę je po prostu robiła wtedy kiedy mi się zachce.(tylko w tym tygodniu). Dodatkowo spacer, rozciąganie codziennie. Co o tym sądzicie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777734
Uwierz mi układ nerwowy nie dochodzi do pełni regeneracji po 3 dniach spokojnie sobie rozpocznij bez katowania się. Lekkie treningi, dobra dieta i sporo snu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe plecy-ćwiczenia

Następny temat

Hormony?

WHEY premium