SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2012 W POLSCE I UKRAINIE !!

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28988

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
szansa jest ale mała , jak juz wczesniej pisalem Włosi maja stadiony , sutostrady , kibiców i sukcesy . My tylko kibiców i plany stadionów

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Zapewne makarony wygrają ... jakoś nie wierzę w naszą kandydaturę prędzej już Chorwacja z Węgrami wyżebrają organizację ... no zobaczymy .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Powiem tak, chcialbym zeby Polska i Ukraina dostaly organizacje.
Problem to brak stadionow na dzis w Polsce. W Ukrainie za kilka miesiecy nowy stadion w Dniepropietrowsku, a za rok w Doniecku.
U nas tylko wirtualny.
Dystans niesamowity miedzy miastami tych krajow, bylem 3 razy w Ukrainie w ostatnich latach to mam doswiadczenie co i jak.
Brak dobrych drog, autostrad, hoteli.
Bylem na stadionie Dynama Kijow i Stadionie Nacjonalnym.
Obiekty robia wrazenie tylko troche stare.
Na dzien dzisiejszy numer jeden polaczenie miedzy Polska a Ukraina to Kolej.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Wydaje mi się, że Włosi jednak nie dostana ME
To by było za proste
Juz bardziej Wegrzy z Chorwatami
Ale mam nadzieje ze to my je dostaniemy

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4553
Według mnie to polska/ukraina zorganizuje euro2012 lub węgry/chorwacja Wlochy sie nie liczą z prostego powodu !!! We wloszech były już wielkie imprezy sportowe a w polsce i ukrainie nigdy czegoś takiego nie było jak MŚ czy euro!!!

Visca el Barca!!!!!!!!!!!!!!!!
Vamos Barca !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
i to może przemawiać zarówno za kandydaturą Włoch jak i przeciw, zależy jak ktoś będzie chciał to zinterpretować.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Szanse chyba mamy najmniejsze właśnie przez fatalną infrastrukturę. Gdyby UEFA na nas postawiła to podjełaby duże ryzyko, bo u nas większość dużych robót publicznych trwa w nieskończoność. Pozatym brak autostrad, kolej też superszybka nie jest, samoloty kosztują, a odległości bardzo duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Italia moglaby i dzisiaj organizować Euro 2012 ... Chorwacji i Węgrom niewiele brakuje jak w ogóle coś brakuje do organizacji . Nam by musieli zaufać ... że wszystkie założenia , projekty wypalą . To by było za piękne by to nam i Ukrainie przydzielono organizację tak wielkiej imprezy . Po cichu liczę na mega niespodziankę jak każdy chyba ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Może UEFA da szanse Polsce i Ukrainie.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
"50 do 50" - tak szanse na organizację Euro- 2012 w Polsce i na Ukrainie ocenia były prezydent Lech Wałęsa, który osobiście zaangażował się we wspieranie tej kandydatury. Wybór gospodarza ME odbędzie się w środę w Cardiff.
- Robię co mogę. Napisałem list do Platiniego i parę innych rzeczy. Osobiście nie mogę jechać, bo za późno mnie poproszono - powiedział Lech Wałęsa. Były prezydent wyjaśnił, że już wcześniej miał w terminie posiedzenia KW UEFA w Cardiff zaplanowany wyjazd do Włoch.

Lech Wałęsa zapytany, czy ostatnie wydarzenia polityczne na Ukrainie mogą wpłynąć negatywnie na szanse Polski i Ukrainy, odpowiedział: - Trzeba to wykorzystać pozytywnie. Trzeba powiedzieć, że Ukraina potrzebuje kontaktu, Europa jest zajęta sobą i mało zwraca uwagę na Ukrainę, dlatego też, aby Ukrainie pomóc, aby Ukrainę do Europy wciągnąć, to trzeba takie rzeczy wykonać, trzeba jej dawać, bo to jest ciągnięcie, to jest pomoc. Tak więc przyjaciele Ukrainy, przyjaciele Zjednoczonej Europy tam, gdzie można, tam gdzie stać te kraje na wykonanie takich rzeczy, to trzeba im pomóc i pozwolić na to - powiedział Lech Wałęsa.

Źródło : Onet

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKTYWNI MODERATORZY DZIAŁU PN

Następny temat

Zakładanie drużyny

WHEY premium