SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny problem na propie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Mam taki problem ze waha mi sie libido na propie 200mg e2d. Ja rozumiem ze to libido wahaloby sie np przez pol dnia czy dzien bo prop ma najwieksze stezenie po 12 godz od wbicia do 24 godziny a potem spada z tego co widzialem na wykresie ale problem w tym ze mam np tak ze kilka dni pod rzad libido jest jak na offie a potem np przez 1 czy max 2 dni mega wysokie. Wale w uda i tylek. 2 strzaly w uda potem 2 strzaly w tylek i tak w kolko powtarzam ten schemat. Jestem jakies 7 tygodni na cyklu. Zauwazylem taka dziwna rzecz, ze jak przywale strzala w tylek to czuje te libido podniesione po paru godzinach a jak przywale w udo to wlasnie tego libida nie czuje w ogole. Wiem ze to dziwne ale tak wynika z tego co zauwazylem. Moze to sie jakos slabiej wchlania z ud.


Zmieniony przez - fikakowo w dniu 2018-07-23 19:07:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Nie świruj z tym wchłanianiem z ud i tyłka. Robiłeś badania e2 i prolki od kiedy poczułeś problem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364893 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670390
Wrzuć ankietę działu
200 propa to spora dawka
Masz jakieś badania ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Robilem badania w trzecim tygodniu cyklu czyli miesiac temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Zrob aktualne badanie estradiolu i prolki.

Ja tez tak mam, ze nieraz atakuje kobitke 3-4x dziennie, a nieraz przez pare dni nie mam az takiego cisnienia. Wiec to chyba w miare normalne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
Wrzucam badania stare po 3 tyg cyklu





Zmieniony przez - fikakowo w dniu 2018-07-23 19:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem nie mozna wszystkiego zwalac na wahania hormonow itp. Napewno ma to duzy wplyw, ale nie jedyny. Przeciez nie bedac na cyklu tez raz mozna wiecej, a innym razem mniej. Rozumiem, ze wtedy tez sa wahania naturalnych hormonow,ale duzo zalezy od sytuacji,stresu itp. Tak juz jest, ze czasami mozna i sa checi na 2x dziennie, a innym razem kilka dni nawet sie o tym nie mysli. Sa rozne sytuacje w ciagu dnia, zalezne od nastroju, od sytuacji w ciagu dnia czy tygodnia. Np gdy szef Cie zj...e w pracy to myslisz o szukaniu nowej roboty,a nie o fiki-miki. Mysle, ze nie jestesmy maszynami, ktore mozna wyregulowac przy pomocy jednej srubki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
estro 3x norma
masz jakis ia typu symex lub ari?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
E2 to masz ładnie wyj**ane
IA się kłania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
kamilplnk
estro 3x norma
masz jakis ia typu symex lub ari?


Letro najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6525
To badanie sprzed miesiaca wiec teraz mam pewnie jeszcze bardziej wyebane estro. Podejde na badania w tym tygodniu i zbadam estro i testa. Ogolnie na takim poziomie estro gino w ogole sie nie robi, nie podlewa, nie puchne jedyne co odczuwalem to te duze wahania libido ale tez nie wiem czy to napewno od estro.



Zmieniony przez - fikakowo w dniu 2018-07-23 19:44:38

Zmieniony przez - fikakowo w dniu 2018-07-23 19:44:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie badania na cyklu

Następny temat

Przejście z długiego na krotki

WHEY premium