SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna sprawa z wagą i kaloriami...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 858
Dlaczego kiedy trzymałem 2020 kcal 132B/229WW/64T waga stanęła i nic się nie zmieniało przy treningu siłowym + 40 min cardio (trening 7x w tygodniu, 4x siłowy 6x cardio) a teraz przy kiedy zrobiłem sobie 3 dni wolnego przy kcal w dnt 1880 125B/184WW/72T nagle zaczęła lecieć woda z organizmu i waga? Trochę tego nie rozumiem, bo teraz nie robie nic, a sam fakt że leci woda mnie zadziwia bo wcześniej spalałem około 450 kcal na orbitreku 40 min + siłowy co wychodzi lepiej niż przy tych samych 1880 kcal. Wytłumaczy to ktoś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Metabolizm moze miałeś nakręcony obciąłeś ciut kalorie i poleciało trochę wody i wagi, ale takie wahania są dopuszczalne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prezent

Następny temat

Kurs trenera personalnego

WHEY premium