SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna sprawa... Ktos pomoze ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Pod koniec ostatniego cyklu meta-prop-mdrol pod prawym sutem wyje.aly mi dwa guzki. Jeden maly drugi zeby nie sklamac prawie jak paznokiec u malego palca. Tamoxa bralem 3 dni po 80mg, puzniej pare dni po 40mg i po 20mg do skonczenia opakowania. Malo mi pomogl i zaczalem wit.B6 w dawce cos okolo 1g. Guzki zaczely sie wchlaniac, a z dwa tyg. po cyklu zniklo calkowicie. Czyli nie zaden skalpel bo samo sie moze wchlonac jak organizm zcznie przywracac do poprzedniego stanu gospodarke hormonalna. Polecam wit.B6.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1242
To ile ją brać i w jakich dawkach ? Narazie biore po 250mg rano i wieczorem. zwiekszyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Ja bralem 9 tab. dziennie po 100mg w trzech porcjach i 100mg dostarczalem z kompleksu wit.B. Mi pomoglo, ale zdania na forum sa podzielone co do dzialania wit. B6 na gino.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
dorian ale on ma wyniki w normie-wiec bezcelowe jest stosowanie leków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Sproboj ATD. Znajomy mial podobna sytuacje i pomoglo. Mimo ze byl po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
To jezeli ma wyniki w normie to co spowodowalo powstanie guzka? Pytam bo sam jestem ciekawy. To sie wydaje nieco dziwne.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
poczytaj może najpierw co to jest ginekomastia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Ja wiem co to jest. Spowodowana jest zaburzeniami hormonalnymi. W tym wypadku po cyklu wskazywalo by na wine estrogenu lub prolaktyny. Ale jesli wyniki sa ok no to ja nie wiem.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1242
No jest taki rodzaj ginekomastii - idiopatologiczna, wynikajaca "z niczego"

Ponoć leczy sie ją Testosteronem, ale podpytam lekarza :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
no to najpierw zapytaj ,tylko nie lecz testosteronem
na cyklu zapewne miałeś wysoki poziom estrogenu/progesteronu wtedy nastąpił rozrost tkanki gruczołowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porady przed cyklem

Następny temat

Strach

WHEY premium