SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik redukcyjny bazylinka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wrzucaj ile chcesz warzyw i w ilosciach jakie chcesz, mozesz sobie nawet ten ryz darowac tylko salatke warzywna z kurczakiem zrobic.
Najlepiej i najzdrowiej chleb razowy na zakwasie ale o ten trudno wbrew deklaracjom producentow, dlatego waza jest takim dobrym zastepstwem na pewno razowa i wiesz ile jesz i co jesz (czego nie mozna powiedziec o skladzie innych chlebkow )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Obliques życie mi ratujesz ha ha to super tak właśnie będę szamać i tak mi najlepiej smakuje a ryż czy makaron razowy to sporadycznie wrzucę.Mam do ciebie jeszcze prośbę czy mogła byś podpowiedzieć w sprawie treningu chodzi o ćwiczenia z hantlami abym mogła ćwiczyć w domu i czy te ćwiczenia ,które wykonuje na siłowni są oki?

Dzisiejszy dzień bez ćwiczeń ale za to bardzo pracowity(sezon słoikowy)
Micha pewnie też bez rewelacji
1 Płatki owsiane na mleku
2 2 dietetyczne kiełbaski wiedeńskie kromka razowca 2 plastry sera żółtego 3ogórki małosolne
3 pierś z indyka sałatka z sałaty lodowej pomidora ogórka 4 oliwek i 4 kostek fety z nasionkami i olejem ryżowym
4 pomidor ogórek mozzarella
5 2 jaja na twardo jakieś warzywa w postaci sałatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
moge cos o treningu ale dopiero w przyszłym tygodniu jak sie wydobędę spod nawału pourlopowej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Oki będę cierpliwie czekała a do tego czasu kontynuuje swój dotychczasowy trening
Dziś było tak
Owsiane z mlekiem na śniadanko( i tu dosyć długa przerwa między następnym posiłkiem z powodu zakupów a nie chciałam jeść jakiś śmieci w postaci kupnego jedzenia)
kawa z mlekeim
Warzywka z patelni + pierś z indorka
kawa i tu grzech kilka herbatników i batonik zbożowy
trening
whey
pierś z indyka sałatka z pomidora ogóra sałaty lodowej z nasionkami i olejem ryżowym
Trening dzisiaj długi i intensywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Wczoraj cały dzień w pracy więc dietkowo nie było za bardzo
Bułka razowa z serkiem białym sałatą 1 jajko,pomidor
kawa z mlekiem
jabłko
belrisso
2 batoniki musli
2 jajka pomidor sałata ogórek
twarożek pomidor sałatka z nasionkami i oliwą z ryżu
łyżka masła orzechowego takiego o obniżonej kaloryczności
ćwiczeń było 45 minut dość intensywnie

dziś dzień wyjazdowy i do pracy na noc plany takie
owsiane na mleku kawa
placek owsiany
kurak z warzywami
kawa
2 jajka pomidor ogórek
whey
i ćwiczenia dopiero w pracy dziś pilates
twarożek
w weekend mnie nie będzie i pewnie mało dietkowy choć staram się nie przeginać na pewno nie będzie ćwiczeń oby do poniedziałku!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Bazylinko, jak wiesz, że będziesz długo poza domem czy jesteś w pracy to możesz sobie przygotować jedzenie w pojemnikach. Wtedy zabierzesz ze sobą co zechcesz Nie będzie długiej przerwy w posiłkach albo jedzenia batoników itp. Ewentualnie, jeśli się wstydzisz jeść z pojemników to zawsze lepiej zamiast takiego belrisso wszamać serek wiejski. Możesz też robić sobie kanapki,tylko skomponowane z takich składników, żeby było zdrowo (np. razowy chleb a nie białe buły, kawałek jakiegoś mięsa zamiast wędliny, + warzywa). Nikt nie będzie się dziwnie patrzył, a zjesz wartościowy posiłek.

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Oveja masz rację często tak właśnie robie że do pracy zabieram przygotowane wcześniej jedzonko ale niestety czasem bywa też tak że nie mam możliwości przygotowania czegoś zdrowego i pełnowartościowego więc niestety jem co mam pod ręką.
Wiem że pewnie ktoś mógł by powiedzieć ,że przygotowanie posiłku to 30 minut ale jak się żyje tak zwariowanym tempem jak ja to czasem ten czas jest na wagę złota. Postaram się gotować po prostu na 2 dni to ułatwi sprawę :)
A nie mam oporów przed jedzeniem z pojemnika i nie wstydzę się wydaje mi się że to co jem to moja sprawa i nie powinno to nikogo interesować a bardziej powinni się chyba wstydzić zjadacze fast foodów. Pozdrawiam i dzięki za podpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Nie wiem, jak się to stało, ale przeoczyłam Twój dziennik Tradycyjnie życzę powodzenia


A teraz taka moja mała sugestia: ogarnij miskę Ustal rozkład BWT i kaloryczność tak, żeby mieć wszystko pod kontrolą. W pewnym momencie dojdziesz do punktu, gdzie spadek wagi zatrzyma się i za bardzo nie będziesz wiedziała, co zrobić...

Wiesz, jak się do tego zabrać? Jakby co, pomogę

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-08-23 19:06:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3787
Witam Martucca dzięki za odwiedziny bardzo chętnie skorzystam z twojej pomocy bo jak na razie to wszystko jeszcze dla mnie czarna magia. Dużo czytam na forum ale nie wszystko jeszcze ogarniam więc wszelka pomoc potrzebna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to masz ode mnie pracę domową



Oblicz swoje zerowe zapotrzebowanie kaloryczne

1. Najpierw podstawowa przemiana materii (BMR):

BMR= (9.99 X waga (kg)) + (6.25 X wzrost (cm)) - (4.92 X wiek) - 161

2. Wynik pomnóż przez współczynnik aktywności 1.6 (dla osoby ćwiczącej siłowo)



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-08-24 01:33:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA + HMB (zestaw na 2 miesiące treningu) dobry wybór?

Następny temat

Plan treningowy do oceny.

WHEY premium