SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzienne rozciąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Siema moje pytanie brzmi czy dzienne rozciąganie ciała koło 20min ma sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Ale co chcesz osiągnąć?

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
Ogółem w wakacje i na wiosenne ćwicze "tricking" i przez zime rozciągam dziennie ciało.Czy jest to korzystne dla organizmu czy niezbyt ?

Zmieniony przez - Azzoum w dniu 2013-03-18 18:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1522 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13946
Em, nie wiem co to jest tricking, a z Wikipedii wnioskuje że to jakby sztuka walki połączona z gimnastyką. Skoro zależy Ci na tym, to rozciągaj się, na pewno to nie zaszkodzi, a dobre rozciągnięcie to podstawa dla gimnastyki i sztuk walki. Tyle, że musisz wiedzieć jak to się robi.

Jeden krok do tyłu, dwa do przodu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4116
A znacie moze jakies dobre cwiczenia rozciagajace bo ogolnie robie to na wlasna reke podpatruje ogolnie po pare cwiczen z roznych treningow innych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[pomoc]Połączenie: klata/bary/tric Plecy/bic Nogi/brzuch

Następny temat

trening na mase

WHEY premium