SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dział Moje tematy

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4484

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeeee .... średnio przydatne, mam tam straszny bałagan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ja nie kumam czemu tam sie pojawiaja topiki w ktorych ja kompletnie nie bralem udzialu heheeh )))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
tam są tematy, w których wyłączyły się powiadomienia?

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tam są tematy na jakie odpowiedziłeś i nie jesteś ostatnim odpowiadającym - czekają na Twój komentarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mateo ale jak juz sie odpowie na jakis artykul to powinien on ginac w tym dziala a zauwazylem ze na forumzn tak sie nie robi. Albo poprostu ten dzial ma jakies opoznienia bo w tym dziale niby wszystko bylo normalnie ale nowy art juz byl i on tam sie nie pokazal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko jest ok.

Niedļugo dojdā nowe opcje - powiadamianie i ukryj temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ale powinno być z tą kolejnością..
żeby leciały od góry w kolejności, w jakiej się wypowiadaliśmy, a nie w stosunku do ilości odpowiedzi
bo cały czas na szczycie kawosze i BTG , a te na które naprawdę warto odpisać, giną na drugiej stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
BTG akurat jest postem szczególnym...zastępuje czat...moze i wygląda dziwnie,ale zmniejsza stopien zaśmiecenia innych postów.Moze nadaje sie do podwieszenia?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13169
Fajne, tylko ze na stronie glownej dane w trzech ostatnich polach sa bledne (ilosc tematow, odpowiedzi i ostatnia odpowiedz).

Pozdrawiam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Status Gadu-Gadu

Następny temat

2 pomysły...

WHEY premium