SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskopatia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Witam, mam dyskopatię w odcinku lędźwiowym, nie jest jakaś bardzo mocno, do wypadnięcia dysku nie doszło. Ale nie mam zamiaru powiększać tego stanu chorobowego dlatego chciałbym się zapytać jakie ćwiczenia na brzuch mogę wykonywać przy tym schorzeniu ? Z góry dziękuję za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Najlepiej zapytać specjalistę z tego zakresu, który na podst indywidualnego przypadku określi zakres aktywności fizycznej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Niestety ten lekarz nie jest w stanie określić ćwiczeń dokładnie tylko powiedział mi, że muszę starać się utrzymywać lordozę przy każdym ćwiczeniu, nie zaleznie od dyscypliny sportowej, i własnie stąd to pytanie, jakie ćwiczenia mógłbym wykonywać, jedynie udało mi się dowiedzieć, żę spięcia brzucha są odpowienie;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Akurat nie miałem na myśli lekarza bo w takich sytuacjach oni nie bardzo mogą pomóc bo sami nie widzą. Odwiedź fizjoterapeutę/rehabilitanta/terapeutę manualnego i jego się poradź. Wyszukaj dobrego, weź papiery i będzie z tego jakiś efekt.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
korzystaj z ćwiczeń izometrycznych w tym przypadku
plank/side plank-jako podstawa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Właśnie mam zamiar robić różnego rodzaju planki jako dobre ćwiczenie na brzuch i wzmocnienie pleców, a jakie ćwiczenia byś polecił z tych izometrycznych , gdyż doszukałem się też tylko tych spięć brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 622
Czy np ten trening byłby w miarę odpowiedni gdybym zamiast ostatniego ćwiczenia robił zwykłego planka ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wszystkoe cwiczenia w ktorych dochodzi do zginania w kregoslupie moga poglebiac problem.
konsultuj reszte z fizjoterapeuta ktory zbada twoj problem indywidualnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Konsultuj się live ze specjalistą a nie w internecie.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nadgarstka po złamaniu

Następny temat

Problem

WHEY premium