SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize elite protein...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 692
kupilem ostatnio Dymatize elite whey protein o smaku berry blast,pierwsze co zauwalylem to slaba rozpuszcxalnosc ( wczesniej mialem inne smaki i rozpuszczaly sie bez problemu ) czy przypadkiem nie kupilem podrobki ??? smak tez jest malo intensywny co w przypadku tej firmy no jest troche dziwne ,poprosze o wypowiedzi jesli ktos mial stycznosc z tym smakiem ,pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
a skąd kupiłeś?? jakiś sklep czy allegro??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 692
kupilem w sklepie sfd o to chodzi :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
to napewno nie jest trefny towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
podrub tutaj nie dostaniesz

wiec szamaj i sie nie martw.

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
jest to normalnie ze ta sama odzywka o innym smaku moze sie roznic rozpuszczalnoscia

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak z sklepu sfd to mozesz byc spokojony, bialko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
Mnie rowniez zastanawialo moje bialko ktore zakupilem w sklepe sfd Smak nienajgorszy(toffi) ale rozpuszczalnosc jest tragiczna 75% to piana ktora tak szybko opasc nie chce Po odkreceniu wieczka nie bylo zadnego zabezpieczenia tzn. bylo ale odklejone Nie podejrzewam sklepu o walki ale raczej wiecej na to bialko sie juz nie skusze
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 692
u mnie po odkreceniu zabezpieczenie ledwie sie trzymalo i bylo wypukle i wlasnie zastanawia mnie ta ropuszczalnosc bo od 8 miesiecy wcinam bialko z dymatize i mialem rozna smaki ,rozpuszczalem je bez zadnego miksera po prostu wsypywalem do kubka z mlekiem i bez zadnego problemu sie rozpuszczalo a tutaj jest bardzo duzy problem z rozpuszczaniem sie ( po prostu tragedia ) wlasnie napisalem do DYMATIZE i opisalem problem zobaczymy jaka bedzie odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1544 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30025
tez u mnie to sie nie trzymalo w jednym a w drugim oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 692
no i wyszla bardzo nieprzyjemna sprawa,skonsultowalem sie z innymi sprzedawcami oraz osobami ktore mialy ten smak ( sam mialem juz stycznosc z odzywkami bialkowymi DYMATIZE ) i wycxhodzi na to ze zostala sprzedana mi w sklepie SFD podrobka,nie oskarzam sklepu czy zrodla z ktorego ten sklep zakupuje te odzywki ale fakt faktem ta ,,odzywka,, zostala sprzedana mi w sklepie SFD byl to moj pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Horse Power

Następny temat

Olimp kre-alkalyn powder 200g + Olimp taurine 150 mega caps

WHEY premium