SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyma Burn Extreme - Doświadczenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155


Sie ciesze nie widzisz a moj to orginal chocby po objawach a etykieta jest jedna nie ma nic nan niej! itak was to specow nie przekona ale jakos oderwalem ta etykiete choc sie hijna zaraz w rulon zwijala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
"EPHEDRINA (a na koncu) - wynalazek dymatize" - wyciag z szałwi morskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
ale na mojej to jest EPHEDRINE ALKALOIDS MAHUANG (from herbal extracts0 a przeciez MUHUANG to ziolo i wszystko sie zgadza!dobrze mysle SZOHO???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
tak ona jest chyba 8%
te dostępne teraz mają szałwię morską
i wielu łapie na tym, ze myślą ze jedzą efke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155


Bodajze ze 6 dzionek dzisiaj i jak narazie zaluje ze kupilem jedna opakowanie bo czuje sie za***iscie!organizm przyzwyczail sie do EFKI (napewno za nia zateskni) pozno sie klade wstaje wczesniej zmeczenie mniejsze wytrzymalosc wieksza!Niezle uczucie powera niestety szukalem jescze nawet w stanach i nie ma jz tego modelu!jest ta co mowiliscie i odrazu mowie jest roznica w opakowaniu ta maoja ma cale czarne tlo ta nowsza ma w prawym rogu brazowawe tlo czyli zdjecie powyzej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155


ETYKIETA Z MOJEJ czyli Z MA HUANG calutka czarna mysle ze widac roznice!jak to sie mowi glupi ma zawsze szczescie!
RON;ZIPER:ZYZ-> rozumiem wasze podejrzenia ale wystarczylo zapytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Siemka jestem w juz w jedenastym dniu cyklu DYMA BURN EXTREME + FAT BURNER WEIDARA i poiem tak reakcji po efedrynie brak juz po 3 dniu!jedynie co dla mnie jest pozytywne skutkiem to mniejsz potrzeba snu wczesniej spalem po 12 godzin tera pomiedzy 4 - 7 i czuje ise swietnie!
dzisiaj waga na czczo 92,5kg obw pasa 91cm czyli znaczacy efekt!Cykl trwa do 28.01.06!na koniec wkleje fotki po tym skromnym cyklu i kompletna ocene!mam nadzieje ze powoli bedzie wiecj zainteresowanych!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
Gl Gugcio

Najciekawsze jest to ze duzo jest takich produktow co posiadaja tresciwe skladniki,a po jakims czasie znikaja i jak dobrze pojdzie to wracaja ze zmienionym skladem.zenada

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
salvia scalrea to wymysl biotestu -- dokladniej glowny skladnik hot-rox. podobno jest od strony oddzialywania na organizm najlepszym naturalnym odpowiednikiem efedryny. ziomek masz z efką, pierwszy cykl, to nie przesadzaj z dawką, kazdy przy 1 razie z efka ma podniecenie ze masakrycznie szybko dziala.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

?adenergy?

Następny temat

pytanko (odzywki)

WHEY premium