SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
Witam. Mój szybki życiorys.

17 lat w Sierpniu. Skręcone kolano 5x w lutym operacja w Krk. Właśnie jestem po 4tyg rehabilitacji i mam zastrzyki do mięśniowe. Trenuje piłkę nożną i mam zamiar do niej wrócić bo kontuzja była niezbyt poważna tylko nie doleczona i tak się działo. Przez ten czas przytyłem bardzo (wg. mnie) i nabawiłem się lipomasti. Słyszałem że jest odmiana tłuszczowa tej choroby a nie chce iść na skalpel i oto moje pytanka.

Na początek od tego tyg 20.04.2009 przestałem jeść słodycze i pić napoje typu Coca Cola Fanta Sprite itp. Pije mineralną gazowaną i jem śniadanko obiad kolację. I oto moje pytanko co od przyszłego tyg mógłbym jeść aby stracić na wadzę. Jaką dietkę proponujecie linka albo coś. Chętni dodałbym do tego aeroby rano albo wieczorkiem ale nie jest to możliwe pewnie przez jeszcze około miesiąc więc zostają brzuszki pompki i dietka. I nie wiem czy zapisać się na siłkę aby ćwiczyć bardziej rozlegle ćwiczenia ale to przedyskutuje z lekarzem (noga nie może brać absolutnie udziału w żadnym z wykonywanych ćwiczeń)

Zdjęcie mojego lipo




Będę ćwiczył i odżywiał się jak należy dopóki to cholerstwo nie zniknie, a jak będę w miarę przybuchany a to dalej będzie to dopiero wtedy skontaktuje się z lekarzem.

Zmieniony przez - lukss07ns w dniu 2009-04-20 16:35:34

Zmieniony przez - lukss07ns w dniu 2009-04-20 16:35:54

chce miec zdrowe nogi !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Nie ma powodów by robić z igły widły
Przestałeś ćwiczyć, przybyło trochę tłuszczu - norma. Nie wiem kiedy wrócisz do uprawiania sportu, jeśli nie jest to zbyt długi czas to nie masz się czym przejmować.
O dietach masz wszystko w postach podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
jeśli Ciebie to nie boli, to nie masz co bagatelizować, spokojnie trochę tkanki tłuszczowej. Najpierw poeksperymentuj z dietą i ćw. jeśli nie zobaczysz różnicy ,a bedzie Tobie to nadal przeszkadzac dopiero wtedy ingeruj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
tą lipomastie mam od hmm 2 lat bo kontuzja tego kolana powtarzała się 5x. A jaką dietkę polecacie ?

chce miec zdrowe nogi !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 118
do sportu może wrócę w lipcu.

chce miec zdrowe nogi !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - dieta do oceny

Następny temat

masa po redukcji / dieta do oceny / sogi

WHEY premium