SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwugłowe - Żuraw

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
Wydaje mi sie ze tak sie nazywalo to cwiczenie. Mam pytanie, czy to jest bezpiecznie cwiczenie jesli wykonujemy je na podlodze? Czy nie jest to kontuzjogenne na kolana? Czy do poprawnego wykonywania niezbedna jest maszyna?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
masz jakieś foto tego ćwiczenia, bo nie kojarze?

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
Spychu - klęczysz sobie jak w kościółku, z tyłu nogi masz o coś zaczepione. pochylasz sie do przodu i wracasz. ruch wykonywany tylko w stawie kolanowym.

Bentyp - jak będziesz robił na czymś miękkim to nie powinno być problemu. ewentualnie możesz podkładać coś tylko pod piszczele, żeby kolana wisiały w powietrzu.


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Acha, dzięki tak w sumie się domyślałem, sam czasem robie to ćwiczenie, choć przyznam że jest ciężkie (a tej nazwy nie znałem)

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
ja probowalem je robic na ostatnim treningu i musze przyznac, ze ciezkie to jest zdecydowanie za male slowo. to jest czysty hardkor, albo ja nie potrafie tego wykonywac poprawnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
pamietajcieze tylna grupa miesni ud to nie tylko dwugłowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Pamiętamy, ale dwójki są najważniejsze jeżeli chodzi o wyskok, a co do ćwiczenia to racja, hardkor

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a to są syzyfki?

Sorry Bentyp, że ci wtedy nie odpisałem, ale zalatany byłem :D .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#5 tu sa syzyfki

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
spychu - niedokonca..

pozostale 2 miesnie - czyli polsciegnity i polbloniasty - maja taka samą prace jak dluga glowa mm dwuglowego - bo krotka jest ewenementem - jednostawowa i tylko praca w stawie kolanowym zmierzam ze poprostu przyjelo sie mowienie "dwojki" jakby to one byly tylko z tyłu - cos na wzór "czwórki" z przodu tylko ze tu wlasnie tylko ten miesien prostuje głownie w stawie kolanowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co studia to studia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rower do 1500 zl zobacz i dodaj swoja sugestie

Następny temat

Jeszcze raz siatkówka wyskok

WHEY premium