SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwu Tygodniówki na Jelfie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
Czesc wszystkim!mam zamiar spróbowac 2 tygodniówek na samej metce do tego celu kupiłem 200 mety polskiej z jelfy.Zemierzam w czasie kazdej 2tygodniówki brac 15mg czyli 3 tabsy dziennie,po kazdej 2tygodniówce odblok z 5 tabletek tamoxifenu.Przerwy miedzy cyklami to 2 tyg On-4tyg Off.wychodzi mi 4 2tygodniówki,oczywiscie cały czas bede bral sylimarol a w przerwie miedzy cyklami hepatil.Co sadzicie o takim systemie? 5 tabletek nie bedzie za mało na odblok?Piszcie swoje zdanie
Pozdrówka!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
dawki nie sa zbyt male?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
poszukaj sobie postu Uriela na ten temat, tam jest wszystko opisane

znajdziesz go w najciekawszych postach dzialu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
jak zaczynasz z sokiem to 25mg na dwutygodniówke tak poczujesz fajniutko jak przypilnujesz wszystkiego.
Mniej niz 25mg to szkoda zdrowia/kasy/czasu...

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
solo 15 mg mety mało,chyba że wspomozesz czymś

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mysle ze na 2tyg to 1 srodek jest w sam raz tylko w odpowiedniej dawce. w przypadku mety na pewno nie 15mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6234
Przeczytałem post Uriel-a jest tam napisane ze minimalna dawka to 30mg i do tego sie oczywiscie zastosuje.Napisane jest tez ze clomid nalezy brac od 15 dnia lecz nie wiadomo ile tego clomidu brac miedzy dwu tygodniówkami,zamierzam na odblok stosowac tamoxifen mozecie mi powiedziec ile go nalezy brac?
Jesli chodzi o trening to pomiedzy przerwami nie nalezy zmniejszac intensywnosci mam racje?kalorii tez nie nalezy obcinac?
dzieki pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie to dupa z takimi 2 tygodniowkami to raczej dziala psychicznie niz fizycznie



z reszta jak zrobie taki kiedys to sie wypowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
psychicznie 3 kilo do przodu moze byc

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mowisz o miesniu czy wodzie ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanabol,kiedy i ile??

Następny temat

Salbutamol

WHEY premium