SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dwa pytania.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Po lutym zaczynam masowac (moze nawet w ostatnim tygodniu zaczne) i tutaj sie rodza u mnie dwa pytania:
1) Czy majac lipo oplaca mi sie zaczynac mase (czy lipo sie nie powiekszy?) bo czytalem skrajne opinie, jedni pisza nawet, ze podczas masowania, ten tluszcz sie rochodzil po klatce i lipo znikala, druga, ze lipo sie pogryszlo. Moj BF ~11% i juz sil redukowac nie mam (redukcja pewnie pol roku juz bedzie) i nie wiem co robic, czy mase czy dociac, ale za bardzo mi na to czas nie pozwala, bo mam bardzo wazne testy za 3 miesiace i musze przybrac z 5kg miecha. Licze na jakies rady anubis. Swoja droga myslalem o tym, czy by moze nie sprobowac odwodnic organizm (tak jak, to niektorzy robia przed zawodami), bo na pewno troche by z ciala polecialo, ale w jakim stopniu mi to pomoze w walce z lipo (orientujesz sie moze?). Myslalem, ze taki tydzien/dwa zrobic zaraz przed samym zaczeciem masy.

2) IF czy CC - obie mi 'podchodza' i jestem wstanie sie ich trzymac, ale ktora zagwarantuje mi lepszy progres w budowaniu jak najczystszej masy (ze wzgledu na lipo)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zależy czy rzeczywiście jest to lipo czy może ginekomastia.
Jeżeli chcesz być pewien ,należy wykonać usg.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Jestem pewnien, ze to lipo, dwoch endykronolgow to juz potwierdzilo.

Czekam na jakies porady :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Podbijam, moze jednak bedzie ktos kto bedzie potrafil mi pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Różne wartości odżywcze Kurczaka - według etykiet?

WHEY premium