SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy zysk z zakladow Bukmacherskich- pewny system!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7921
dlatego jak by ktos kupil to by dal znac na forum zeby zarobic te 10 zl a tu niewidze nikogo haha bo nikt nie kupił :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
ok nikt nie kupil teraz jestes zadowolony <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7921
TAK TERAZ JESTEM I NIE TYLKO JA NIE OSZUKUJ LUDZI!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
jeszcze nigdy nikogo nie oszukalem... znaczy w sensie ze zrobilem jakis walek czy przekret. Wiec nie gadaj pajacu ze kogos oszukuje jak nie wiesz. Co za ludzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7921
pajac cie robił cieciu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4414
Ja widzałem jakos strone goscia co tez gadał ze mozna sporo zamowic i były pokazane wyniki z jakegos miesiaca i serio wygrwał ponad 1000zł miesiecznie ale nie zawsze wygrwał prawie zawsze ale to jakis czas juz było nie pamietam ile za to chciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4414
poprawka wygrwac nie zamawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7921
To ze ktos dobrze typuje to ok. Sa strony na ktorych ludzie podaja swoje typy za oplata i maja naprawde duzą skutecznosc np. Karakan. Ale gra w jakies tam systemy niema sensu jak sie niema odpowiedniego kapitalu i niech nikt mi nie wmowi tak jak to robi Coloseum ze ma pewny system! Jak by tak bylo to sami milionerzy po swiecie by chodzili!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
no wiadomo ze jak sie nie ma zadnego kapitalu to mozna co najwyzej grac kupony za 5 zl i cieszyc sie ze wygralo sie 15... jak dla mnie to jest lol nie gra, ale kazdy robi tak jak lubi. Zeby zyc trzeba inwestowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7921
słuchaj ale jak ktos ma kapitał to nic nie trzeba kombinować tylko grać progresją na remisy i juz zadna filozofia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vit-Min 75+ 180 Tablets...-kupie;)

Następny temat

sprzedam karte graficzna geforce 4mx 440 z tv

WHEY premium