SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża redukcja, a waga stoi 2 miesiące...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A trenujesz jakoś?

Jeżeli cel obrałaś konkretny, to powiem Ci, że krata nie jest wykluczona za jakiś czas Miałam ciut wyższe, początkowe pomiary niż te które Ty masz obecnie, więc będę tu zaglądać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ooo wreszcie ktoś z podobnym problemem jak mój ,, waga stoi" !
(Mimo że sporo się ruszam ,jem dość porządnie ... )

Także trzymam za Ciebie kciuki i będę często doglądać jak Ci idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 337
Witajcie!!

Po długim weekendzie niestety muszę zaktualizować swoją wagę. No niestety, trochę mnie poniosło, potem przez tydzień byłam na diecie tysiąca kalorii, żeby chociaż trochę tego zrzucić. Zostało mi się 2 kg.

Od dziś już prowadzę dietę zbilansowaną, ale niechcący pominęłam kolację :(

No nieważne, jutro już będę grzeczna





Trening: godzinna jazda rowerem

Zmieniony przez - dUrberville w dniu 2013-06-09 21:13:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
No coś Ty Totalny bezsens.

Nie wiem, może nie powinnam, ale spójrz:


To samo beznadziejne lustro, tyle tylko, że półtora roku różnicy czasowej. Półtora roku postępowania według wspaniałych zasad jakimi rządzi się to miejsce i działania w swoim tempie, ale też bez jazd po bandzie Może tego tak nie widać, ale to jest 20 cm różnicy w samej talii. Bokiem daje lepszy efekt zmiany, ale coś się w pliku z fotami nie mogę odnaleźć. Za jeszcze raz tyle, niewykluczony jest całkiem ładnie zarysowany brzuch

To i tak jest nic, bo zmian jakie nastąpiły w psychice niestety nie da się uwiecznić.

Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-06-09 22:07:23

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 337
Wiem, ale spanikowałam, bo 1 lipca minie rocznica mojego odchudzania i chciałam ją uczcić 30 kg. spadkiem Dziś z tą kolacją zawaliłam (żołądek skurczony i nie prosił o jedzonko ), ale jutro już na bank pochwalę się racjonalną miską

A tak btw - super masz brzuch! Mój zrobił się twardy, ale jeszcze niczego nie widać spod warstwy tłuszczu

Zmieniony przez - dUrberville w dniu 2013-06-09 22:17:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
No to mamy zdaje się odpowiedź czemu waga stoi :/

dUrberville organizmu nie wykiwasz, co najwyżej sprawisz że zgłupieje dostając irracjonalne sygnały.
Moderatorki też ci nie będą w stanie pomóc, bo nie da się wnioskować z chaosu :/

Przy takim podejściu
No nieważne, jutro już będę grzeczna
to nawet wątpię, że będą chciały zawracać sobie głowę.

Musisz przyjąć, że to jak teraz jesz i trenujesz to twój nowy sposób na życie. Nie na schudnięcie, tylko właśnie na życie. Nie ma luzowania sobie w weekendy, urodziny, czy rocznice, dopóki nie schudniesz i nie ustabilizujesz efektów. A i wtedy deska serów i wino wytrawne w rozsądnych dla twojego organizmu ilościach. Niestety masz pecha i taki a nie inny organizm, nie poszalejesz jak koleżanki. Jeśli zakładasz inaczej, to choćbyś nie wiem jak się wylaszczyła, będzie to efekt chwilowy, a potem jojo i gratis w pakiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ano właśnie. Bycie "byłą foką" (jeżeli Cię właśnie obrażam, to sorki, ale sama się do takiej klasyfikuję), zobowiązuje.

Podpis Viki (debiutowała na scenie w marcu tego roku; fotki do wglądu w dzienniku) stąd: porządek zaczyna się w głowie.

Jeszcze polecam przeczytać jedną z lekcji Marty: https://www.sfd.pl/-t874267-s68.html#post5

I żeby nie było, nie chciałam moralizować. Jedynie jesteśmy w tym samym wieku i ja cenię sobie życie pełną piersią, a wiem co było jakiś czas temu.

Zmieniony przez - misworld w dniu 2013-06-10 08:42:53

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 337
Dziewczyny! Nie lubię moralizowania, bo jestem upartym osłem, ale dzięki wam przejrzałam na oczy. Trzeba stale trzymać się jednego planu i nie skakać z kwiatka na kwiatek.

shrimp2 - masz dużo racji, zapomniałam, że nie mogę wracać do poprzednich nawyków, bo na moim obecnym etapie o jojo bardzo łatwo. Dziękuję Ci!

misworld - przeczytałam artykuł, dzięki!

Trening: 55 min. treningu obwodowego (3 serie po 1 min, 45 sek i 30 sek różnych ćwiczeń)

No to miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 337
Dziś kupiłam sobie pulsometr :D, ciekawa jestem ile palę kalorii na tych swoich fitnessach


Trening: 55 min aerobiku (dosyć intensywny)

Miska:





Zmieniony przez - dUrberville w dniu 2013-06-11 19:49:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

atraMento - DT

Następny temat

AMiU DT /2014 - podsumowanie redukcji str 42

WHEY premium