SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl-metka. Kilka pytań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 272 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47039
troche mała dawka,ja bym dał przynajmniej 30 mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Wiem, że dość mała. Na razie biję się z myślami czy słusznie robię biorąc metke ) Jak się pogodzę z tym faktem to pewnie dawka będzie większa. NA chwilę obecną wsłuch**ę się w swoje ciało i wyszukuje ewentualne działania niepożądane, które są raczej wymysłem mojej wyobraźni typu ucisk w klatce piersiowej czy ból serca )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Nic sobie nie wkręcaj bo zaraz stan przedzawałowy będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Pomóżcie koledzy bo już nie wiem co o tym wszystkim sądzić. Od 3 tyg biorę metkę Alphy, pierwsze 2 tyg po 20mg ed, trzeci tydzien 25 mg ed. Jakie mogę zrobić badania żeby przekonać się ze to na prawde jest meta? Coś nie klepie, obwody stoją w miejscu, siła ciut do przodu ale po redukcji to normalne że siła znów idzie do góry (w czasie redu spadła mi o 25%), waga o 4kg up ale to u mnie zaden wyznacznik bo mam tendencje to tycia. Kilka razy bolało coś w okolicach wątroby, pompa kilka razy większa na treningach i tyle. Libido up ale to wszystko moze być sugestia. Zrobić aspat, Alat, teścia i estro i porównać z wynikami sprzed cyklu. Dodam ze waga teraz 92-93 kg, moze to za małą dawka mety? Coraz więcej pisze sie o wałach z Alphy wiec już sam nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669688
napisz co wczoraj zjadłes przez cały dzień

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
1. zmiksowany twarog 135g z mlekiem, odzywka bialkowa, platki, rodzynki. 2. 275g twarogu mix z mlekiem 3. 200g indyka, ryz, maslo orzechowe 4. 200g indyka, ryz, maslo orzechowe 5. znow twarog/tunczyk/jajka/nalesnik bialkowy 5. 135g twarogu mix z mlekiem i nocne bialko. W międzyczasie też coś leci, bialko 2-3 razy dziennie. W dziale odżywianie stwierdzili ze mam za dużo białka. Ryżu jem tylko ok 150g bo puchne od węgli. Twarogu wiem, że sporo ale łatwo wchodzi zmiksowany z mlekiem i oczywiście warzywa w 2 posiłkach.

Zmieniony przez - STEFN w dniu 2014-11-06 15:53:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669688
czyli ile kcal ? ile b/w/t/ ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ty z weglowodanow jesz tylko 150gr ryzu?dobrze rozumiem?to na czym Ty chcesz rosnac?a nie widze tez platki...jak wyzej podaj rozklad btw i kcal

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2014-11-06 16:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Przyznaję sie bez bicia że dokładnie nic nie liczyłem Wychodzę z założenia że to białko buduje mięśnie, jak pisałem od dużej ilości węgli mam nieciekawy wygląd. Płatki jem 2 razy dziennie. Obliczyłem mniej więcej: B 290g, W 290, T 90. Czyli węgli za mało? Brzuch mi wywala od nich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94667 Napisanych postów 364647 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669688
nie znasz swojego zapotrzebowania,nie wiesz ile jesz to czego oczekujesz?jesz na plus robisz masę jesz na minus waga spada to proste

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie dla Activlab-białka funkcjonalne

Następny temat

ALAT

WHEY premium