SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl - Co i jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 276
Witam raz jeszcze, jestem początkujący w temacie dopingu, stąd też te pytania. Mianowicie kończę pierwszy cykl na Propie 100 solo i zastanawiam się czy muszę zastosować jakąś przerwę przed rozpoczęciem kolejnego cyklu czy może powinienem coś zrobić (czego nie wiem a chciałbym się dowiedzieć) oraz co powinienem wybrać na drugi cykl? (Zależy mi na sile i jeszcze raz sile oraz suchej masie.) BARDZO MI ZALEŻY NA WASZEJ POMOCY! Z GÓRY DZIĘKI.
JEŚLI POTRZEBA WIĘCEJ INFO, TO JUTRO DAM ZNAĆ. DZIĘKI

5. STAŻ NA SIŁOWNI: Długo, z wieloma długimi przerwami. Aktualnie 4 miesiące ciągiem.
6. DIETA:
-białko: 200
-węglowodany: 600
-tłuszcz: 125
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Aktualnie 7 tyg. Propa 100 (Sphinx pharma) (UK)
8. TRENING: 3x SPLIT + 1x FBW / TYG.
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Tak jak wyżej. To mój 1 cykl, jeszcze nie ukończony.
11. POZIOM BF%: Ciężko mi powiedzieć.
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Nic z wymienionych. Prędzej kilka krostek na nogach haha
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100x1 / 90x8
-martwy ciąg: 150x5
-przysiad: 120x4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
To wyjdzie Ci 2ml hcg o stężeniu 5000ui, przełamujesz viala z płynem, nabierasz go do strzykawki i wstrzykujesz do flakonu z proszkiem, mieszasz i do lodówki, później to już czysta matematyka, masz 2ml 5000ui to 1ml będzie 2500ui, 0,5ml to 1250ui czysta matematyka



Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-08 09:10:26

Zmieniony przez - Gucio547 w dniu 2021-08-08 13:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94433 Napisanych postów 364368 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668931
Waga wzrost ?wiek ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 276
Musiałem coś źle skopiować...
23 lata, 177cm, 86kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Kiedy chcesz rozpoczac kolejny cykl oraz jak dlugo ma on trwac?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 276
Chciałbym jak najszybciej tuż po tym, na którym jestem teraz (kończę w przyszłą sobotę)
Z tym, że jestem w UK, będę pracował 90h/tyg i będę miał czas tylko na 2 treningi w tygodniu. I kolejna sprawa to, że mam problem z badaniami bo nie mam pojęcia gdzie je powinienem zrobić będąc tutaj ale postaram się coś wykombinować.
Edt. Kolejny cykl chciałbym pociągnąć jakoś do końca sierpnia/września... Bez różnicy, byle by bezpiecznie i z głową.


Zmieniony przez - B00MB4 w dniu 2021-07-10 11:07:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
2 treningi tygodniowo to malo jak na cykl, wszedlbym na Twoim miejscu na mostek np HCG 500 iu 2 x w tygodniu do tego test enan 100 mg 2 x w tygodniu. Jak juz bedziesz mogl trenowac w pelnym wymiarze czasu to daj znac to cos wymyslimy
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 276
Tu gdzie jestem, koniec sezonu idzie w parze z końcem wakacji. Po sezonie mogę wrócić do normalnych treningów, tylko pytanie brzmi czy taki "mostek" przez 1.5 miesiąca będzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 276
I czy powinienem dążyć do wykonania tych badań? Czy raczej wrzucić na luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Najlepszym rozwiązaniem jest to co zaproponował Alex, odpoczniesz i nie zmarnujesz towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wszystko fajnie, ale żeby rozm o konkretach zacznij od konkretów - ankiety wypełnionej w całości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
a nie lepiej poprostu nie konczyc tego pierwszego cyklu?
przeciez 7tygodni to dopiero zaczyna sie cos dziac.
ja bym polecial dalej tak jak lecisz i tyle..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za nisko zbity estrogen

Następny temat

Prolka ori czy fake

WHEY premium