SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Drugi cykl SAA Prośba o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

92

Wzrost

181

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

112

Obwód uda

62

Obwód talii

92

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B 2 W 3,8 T 0,8

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1. 1-16 enan 250-300 e4d

Opisz swój plan treningowy

Split 4xT (20 min aeroby)

Cel cyklu

Czysta masa mięśniowa. Bez otłuszczenia lub z jego redukcją

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Aktualnie na odbloku. Cykl za 2-3 mies

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

17

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Umiarkowana tendencja do tycia Endo/mezo

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Średnia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 100 martwy 180 przysiad-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
SalvatoreLucania
Mumin222
Dokładnie jw. Przerwa taka jak cykl inaczej bez sensu. Lepiej zdrowiej i skuteczniej mostkowac.schodzisz z dawka testa na 250 /w i dodajesz 10-20 tys j hcg rozłożone na te 2 miesiące powiedzmy i odpoczywasz później dawki up i bomba leci dalej.


Czyli skazujecie już chłopaka na test forever?


Może nie na test4life Ale sam popatrz.

Lepiej zrobić 4cykle z testa w ciągu roku
Czy
Ciągnąć testa cały rok ?

Odpowiedź sama się nasówa.

Ja wiem że on robi dopiero drugi cykl Ale na przykładzie 4rech mi to idzie najlepiej wytłumaczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja bym się normalnie odblokował i inaczej na to patrze.
Poza tym robi dopiero drugi cykl, a właściwie ma w planie a nie czwarty.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-09-04 10:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Podpowiedzi dostal. Sam zadecyduje. A jak mu będzie mało, zawsze może się posilić innymi tematami podobnymi do tego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
tu juz niema co tłumaczyć tylko towar bić i jak poczuje bit wtedy niech sie zastanowi czy teść forever :D
4

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1662
Respektuje wszystkie propozycje, ale SalvatoreLucania chyba mnie rozumie. Wizja bycia ciągle on, póki co troche jeszcze mnie przeraża.
Kto wie co wtedy, kiedy przyjdzie off.
Myślałem sobie do tej pory, aby powoli cykl po cyklu, zachowywać jakiś kawałeczek efektów. I takim trybem jakoś iść do przodu.
Przydało by się jeszcze zaobserwować jak moje ciało zareaguje na poszczególne środki, zapoznać się z nimi i zapryjaźnić. Choć wiem, że pierwszy kopniak daje najlepsze efekty. A ten potencjał też mógł by się zmarnować.
No to czeka mnie jeszcze trochę główkowania nad waszymi propozycjami.
Póki co zejde normalnie te16t Przez ten czas wypale fatu i wrzuce suple, buzery, szmery bajery.


Zmieniony przez - Pompelek w dniu 2018-09-05 00:08:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
i tak jak napiasałeś ma być :D leć z pojedyńczymi zestawami a jak przyjdzie czas to dłuższy CYKL na ON się zrobi jak poczujesz że to jest TO :D powodzenia
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1662
Dzięki serdecznie panowie. Drugi Chyba zrobie taki, że wejde 16w lub trochę dłuże,j na enan/cyp. Z tym że dam większe dawki + prop na kicka i zejście. Przy końcu wino. i dorzuciłbym oxe, bo mam dobre źródełko w którym oxa jest oxą. Takie coś mi świta Opcje z npp wykorzystam, jak bede miał niźszy bf. Nie wiem czy dobrze myśle. Jakieś wskazówki?



Zmieniony przez - Pompelek w dniu 2018-09-05 23:04:07

Zmieniony przez - Pompelek w dniu 2018-09-05 23:13:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Może byc ten test 16 tygodni ale na koniec odstaw enan czy tam cypio i daj propa na 8 tygodni z winem albo z oxana. Te 2 srodki razem to bedzie za duzo. Wybierz jeden. IMO brałbym oxane. Mniejsze sajdy niz na winie.
Kolejny cykl. Po tym cyklu powinieneś mieć jest duzo nizszy bf i mozesz poleciec nawet jakąs suste dla odmiany zeby zoabczyc jak reagujesz na inne estry testosteronu i do tego npp. 12 tygodni moze byc. Mysl ziomek


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2018-09-06 09:31:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1662
Wszystko jasne. I to mi się podoba! Dzięki serdeczne ziomek.


Zmieniony przez - Pompelek w dniu 2018-09-06 18:52:20
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Któryś cykl

Następny temat

HCG - brak możliwości trzymania w lodówce

WHEY premium